0212 909 39 16

Oto World Asya AVM 182 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasının Pendik ilçesinde bulunan Oto World Asya AVM Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otobüs durağı AVM’nin hemen önünde bulunmaktadır. Pendik TEM bağlantı yolu üzerinde bulunmaktadır. Sahile 3 dakika mesafede ve tren istasyonuna 2 dakika uzaklıktadır. Marmaray Kaynarca İstasyonu’na çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Pendorya AVM ve Neomarin AVM’nin yanı başında komşudur. Marina Türk’e yakındır. Has Şirketler Grubu ve Evra Group ortaklığında inşa edilmiştir. Temmuz ayının 2014 yılında müşterilerinin hizmetine sunulmuştur.

Özellikleri ve Hizmetleri

İstanbul Anadolu yakasının en büyük ve tek otomobil dünyası konsept özelliğinde olan bir AVM’dir. İçerisinde otoparkı, bankaları, sigorta acenteleri, sauna, havuz, kafeler, spor salonu, çocuk oyun alanları, oto kuaförleri, çok sayıda sıfır ve ikinci el arabaların satıldığı mağazalar, otomobil aksesuarlarının satıldığı mağazalar, ayrıyeten dekorasyon ve mobilya ürünlerinin teşhir edildiği mağazaları bulunmaktadır. 23.000 metre kare arsa üzerine yapılmış olan alışveriş merkezi 5 katlıdır. Yaklaşık 360 tane iş yeri vardır. Alışveriş merkezinin Pendik gibi sürekli gelişen bir ilçede olması yatırımcılar için bir avantaj sağlamaktadır. Alışveriş merkezinin yapılması ilçedeki konut fiyatlarını yukarıya çekmiştir.

Otopark Hizmeti ve Ulaşım Bilgileri

Oto World Asya AVM’ye gelmek isteyen ziyaretçiler ister kendi araçlarıyla gelip 1400 araç kapasiteli otoparkından yararlanabilir, isterlerse de toplu taşım araçlarını kullanabilirler. Otobüsle gelmek isteyen ziyaretçiler 10, 10A, 14A, 14S, 19S ve 19V hatlarını kullanarak gelebilirler. Metroyla gelmek isteyen kişiler M4 hattını kullanabilirler. Ziyaret etmek için minibüsü tercih etmek isteyen kişiler ise Bostancı – Kayışdağı – Dudullu minibüslerine binip gelebilirler.

Mağazaların Vermiş Olduğu İş İlanları Hakkında Bilgi

Mağazalar hem eleman eksiklerini tamamlamak, hem de çalışmayanlara imkân sağlamak için iş ilanları vermektedirler. Reyon sorumlusu, stok sayım elemanı, kasiyer, depo elemanı, satış danışmanı, güvenlik ve temizlik sorumlusu gibi departmanlara iş ilanı vererek çok sayıda istihdam sağlamaktadırlar. Ayrıyeten mağazalar internet üzerinden ek iş ilanları adıyla vermiş oldukları ilanla çok kişinin meslek sahibi olmasına bir zemin sunmaktadırlar. Bazı firmalar part time çalışmak isteyen kişiler için hafta sonları günlük ek iş diye part time ilanlar vermektedirler. Mağazalarda çok sayıda vardiyalı sistemde çalışan güvenlik personelleri ve temizlik görevlileri mevcuttur. Çalışmayan ve iş arayan insanlar için bu verilen iş ilanları bir nimet gibidir. Rahatlıkla verilen bu ilanlara başvuru yapıp kendilerine bir meslek seçebilirler.

Özgeçmiş Yazarken Yapılması Gerekenler

Oto World Asya AVM içerisinde bulunan mağazaların iş ilanlarına başvuru yapmadan önce iyi bir cv oluşturunuz. İmla kurallarına dikkat edip vesikalık çekilmiş bir resim koyunuz. İlk izlenim oldukça önemlidir. Anlaşılır bir mail adresi belirleyiniz. Samimi bir CV oluşturunuz.  Uzun olmamasına dikkat ediniz. Kişisel yeteneklerinizi ve mesleki kabiliyetlerinizi net bir şekilde ifade ediniz. Size ulaşabilecek iletişim bilgilerinizi yazınız. En son çalıştığınız yerdeki referansınızı yöneticinizin ismini, görevini ve telefon numarası ile birlikte belirtiniz. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde her pozisyona uygun iş ilanları yer almaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9db15

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ee0a2