0212 909 39 16

Orjin Maslak 209 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Orjin maslak İstanbul Maslak’ta yer alıyor. İstinye park alışveriş merkezinin yardımcısı Orjin Group’un yeni projesi olarak isimlendirilen Orjin Maslak yaklaşık 190 milyon dolar harcanarak açıldı. Yaklaşık 3 sene inşaat süreci sonunda ofis deneyimleri sunmaya başladı. Tüm ofislerinde yaklaşık 2 bin 500 civarında çalışana hizmet veriyor. Aynı anda olarak yaklaşık 500 kişi faydalanarak 8 adet toplantı salonu bulunuyor. Toplantı ve seminer salonu ve yaklaşık 900 metrekarelik spor salonu bulunuyor. Yaklaşık olarak  1100 araç kapasitesine sahiptir. Mimari projesi Alman SOP Architekten firmasına aittir. Toplam 13 katı bulunuyor ve 36.000 metrekaresi kiralanabiliyor. Daha çok iş imkânı sağlanan Orjin Maslakta yatırımın meyvesi yenmeye başlandı.

Orjin Maslakta Bir Çok İş Fırsatı Bulunuyor

Orjin Maslak’a ulaşım oldukça kolaydır. Araç ile gelecekler için Sarıyer kısmından, Beşiktaş kısmından ve Mecidiyeköy tarafından gelmek oldukça kolaydır. Araçsız gelecekler için dolmuşlar önünde bırakıyor. Metro kullananlar ise, Maslakta bulunan İTÜ metrosunda inebilir. Oradan yürüyerek ulaşım sağlayabilirler. Orjin maslak için  birçoğu personel aramaya başladı. Çünkü kendi bünyesinde de personel arayışı içinde yer alan Orjin Maslak bünyesinde yer almak ister misiniz? Müşteri potansiyelinin fazla olması, mağazaların iç kısımlarında İş ilanları yazılarını görmek mümkündür. Bulunan ofislerde yaklaşık  2 bin 500 çalışanı bulunuyor. Mağazadan hemen hemen 100 tanesi  İş ilanı verirler. İstanbul metropol şehri olduğu için alışveriş merkezlerine ilgi fazladır. Genellikle turistler alışveriş merkezlerinden faydalanıyorlar. Bu sayede hem ülke ekonomisine büyük oranla katkı sağlanıyor. Hem de iş istihdamı sağlanmış oluyor. Fakat Orjin Maslak’ta ofis işleri daha çok oluyor.

Alışveriş Merkezlerine Bulunan Görevliler

Orjin Maslak girişte ve çevrede, kapıda, otoparkta bulunan güvenlik görevlilerine büyük iş düşüyor. Çünkü Orjin Maslak’a yaklaşık binlerce kişi geliyor. Aynı anda çok faaliyet gösteren Orjin Maslak baş prensibi güvenliğinin yüksek olmasıdır. Günde binlerce kişinin girip, çıktığı yerin güvenliğin sağlanması önemlidir. Genelde bu tür merkezler güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyar. Bunu internet üzerinden yapacağınız başvurular ve Orjin Maslak’ta bulunan insan kaynakları bölümüne CV bırakarak başvuru yapabilirsiniz. Merkezin hijyenik açıdan yüksek olması bu tür yerlerin kalitesini ortaya koyar. Orjin Maslak temizlik personel ekibine çok iş düşüyor. Genel temizliği, yemek katında ki bulunan masaların temizliğini sağladıkları için, vardiya sistemi ile çalışmaktadırlar. Temizlik işleri için başvuru yapabilirsiniz. Temizlik işinde çalışabilirsiniz. Uzman personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken başvuru formunuzu adresimize gelerek CV bırakarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Birçok Ofiste Çalıştırılmak İçin Personele İhtiyaç Duyuluyor

Orjin Maslakta güvenlik görevlilerinde, temizlik ekibinde birçok personele ihtiyaç duyulur. Genelde bu sektörü öğrenciler tercih ediyor. Çünkü ek iş ilanları öğrencilerin çalışma saatleri okul öncesi ve okul sonrası olabiliyor. Bu sebep ile bu tarz işlerde çalışmaları mümkün gözükebiliyor. Orjin Maslak’ta olan yoğunluk nedeniyle birçok yere personel gerekiyor.  Tek yapmanız gereken cv hazırlayarak başvuru sağlamanız. Orjin Maslak’ın  günlük temizlikçi ve güvenlik personeline ihtiyaç duyulabiliyor. Bunları internette bulunan günlük ek iş ilanlarından görebilirsiniz. İş başvuru başvurularını yapmadan önce cv hazırlamanız gerekiyor. Cv’de bulunması gereken önemli noktalardan bir tanesi, fazla uzun cümleler kullanmamak gerekiyor. Kendinizden bahsedin, çalışma geçmişiniz, hobileriniz, hedefleriniz ve çalışmaya yönelik çalışma prensibinizden bahsedebilirsiniz. AVM hakkında açılan bütün iş ilanlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5a79e

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6e079