0212 909 39 16

Onur Market 322 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’de her geçen gün gelişen ve yeni mağazalarıyla market konusunda iddialı markalar arasında yer alan önemli bir yere sahiptir. Onur Market markası market ve gıda alanında oldukça başarılı işler yaparak sektöründe büyümekte ve oldukça başarılı adımlar atmaktadır. Onur Market markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca Onur Market iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca market ve temel gıda ihtiyaçları konusunda önemli bir marka olan Onur Market’te çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

Onur Market Hakkında

Onur Market, gıda ve temel ihtiyaçlar konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka oldukça uygun fiyatlara kaliteli ürünler satarak ülke çapında yüksek bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Ayrıca Onur Market Mağaza Görevlisi iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Onur Market bünyesinde gıda kalitesinin tedbiri ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir.

Onur Market İş İlanları

Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler Onur Market iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler. Türkiye çapında kalitesini kanıtlamış olan marka market ihtiyaçları kapsamında uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerinden dolayı oldukça ilgi görmektedir. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Onur Market Mağaza Görevlisi İş İlanları

Onur Market bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin Onur Market Mağaza Görevlisi iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın mağaza görevlilerinden beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır.

Mağaza görevlilerinin düzenli bir şekilde ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler Onur Market iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. Onur Market ülkemizin market ihtiyaçları konusunda ü önemli markaları arasında yer alıyor.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=45637

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Satış
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:11 Özen İş Merkezi Sefaköy – Küçükçekmece / İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1f6ca