0212 909 39 16

Ömür Plaza Alışveriş 189 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Günlük alışverişin durak noktası olan alışveriş merkezi bu sayede oldukça geniş müşteri tabanına sahiptir. Kurumsal anlamda hizmet sunan alışveriş merkezi çok geniş bir alanda hizmet sunuyor. Kaliteli ürün satışı yapan devasa alışveriş merkezi bu sayede üst düzeyde müşteri memnuniyeti elde ediyor. Günlük iş ilanları sunulan alışveriş merkezinde bu sayede pek çok alanlarda iş bulabilirsiniz. Güler yüzlü personele sahip olan alışveriş merkezi uzun yıllardan itibaren hizmetler sunuyor. Alışveriş çarşısı bünyesinde çok sayıda mağazalar bulunduruyor. Bu sayede ev ihtiyaçlarınız, kişisel ihtiyaçlarınız için alışveriş merkezini tercih edebilirsiniz. En iyi fiyat garantisi sunan alışveriş merkezinden ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz kredi kartınız üzerinden yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Özellikleri

Birçok özellikleri barındıran alışveriş merkezi günlük iş ilanı sunması sayesinde oldukça geniş bir çalışan kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Bir ömür boyu hizmet ilkesi ile yola çıkan kaliteli alışveriş merkezi toplam olarak 3 kattan meydana geliyor. Plazanın her bir katında ise dünyaca ünlü mağaza markaları hizmet sunuyor. Beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunan alışveriş merkezi bünyesinde aynı zamanda banka ATM cihazları da yer alıyor. Bu sayede günlük banka işlemleriniz için alışveriş merkezini ziyaret ederek buradaki banka ATM cihazları üzerinden de işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Lider alışveriş merkezi kaliteli otopark alanına da sahiptir. Bu sayede plaza alışverişlerinizi özel aracınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak hizmete sunulan otopark alanı oldukça geniş ve konforludur. Yüksek güvenlikli bir alışveriş merkezi tercih etmek istediğinizde alışveriş merkezi ile buluşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Nerededir?

Kaliteli ek iş ilanları sunulan Ömür Plaza Alışveriş Merkezi Şair Orhan Veli Sokak No: 22 E5 Ömür Durağı/Bahçelievler/İstanbul bölgesinden alışveriş hizmetleri sunuyor. Merkezi alanda yer alması sayesinde alışveriş merkezine metrobüs, otobüs, minibüs üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş kapasiteli otopark sahası sayesinde ise alışveriş merkezine ailecek özel aracınız ile de ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Günlük Ek İşler

İstanbul bölgesinin en köklü ve kurumsal alışveriş merkezlerinden olan alışveriş merkezi sayesinde günlük ek iş ilanları inceleyebilirsiniz. İnternet dünyasından da online olarak alışveriş yapma keyfi sunan alışveriş merkezi sitesinden de faydalanabilirsiniz. Günlük temizlik stok sayım elemanı ve reyon elemanı gibi birçok ek işler yapabilirsiniz. Yüksek ödemeler sunan alışveriş merkezinden dilerseniz güvenlik ve danışman gibi kalıcı ve mesleki işler de icra edebilirsiniz. Öğrenciler ve ev hanımları tarafından tercih edilen alışveriş merkezi sayesinde dilediğiniz ek işleri keyifle yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Yer Alan İş Fırsatları

İstanbul bölgesinde ikamet ettiğinizde ve kaliteli bir mesleğe sahip olmak istediğinizde alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Genç çalışan kadroya sahip olan alışveriş merkezinden bu sayede güvenle iş tercihinde bulunabilirsiniz. İstanbul bölgesinin pek çok semtlerine servis hizmeti de sunulan alışveriş merkezinden bu sayede zahmet çekmeden meslek edilebilirsiniz. Çalışanlarına destek hizmetleri de sunan alışveriş merkezinden bu sayede gönül rahatlığı içerisinde iş başvurusu yapabilirsiniz. SSK, yol ve yemek giderleri karşılayan alışveriş merkezinden ek iş ilanları başvurusu gerçekleştirdiğinizde okul ve ev masraflarınızı giderebilirsiniz. Ömür Plaza alışveriş merkezinden sürekli mesai yaptığınızda meslek sahibi olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5a833

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8cd95