0212 909 39 16

Olivium Outlet Center 226 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Olivium Outlet Center, bulunduğu konum itibari ile rahat ulaşılabilecek bir konumdadır. Bakırköy, Kadıköy, Eminönü gibi büyük ilçelerden çok sayıda toplu ulaşım seferleri bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’ndaki en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Alışveriş merkezinin en önemli özelliği, marka olan kaliteli ürünlerin outlet olanlarının satışa sunulmasıdır. Bu sayede, son derece uygun fiyatlı kıyafet ve kişisel ev ile dekoratif eşya satışı yapılacaktır. Ayrıca, İstanbul Anadolu Yakası’ndan gelecekler için de tren ve Marmaray seferleri ya da vapur sonrası aktarma yapılarak ulaşılabilecektir. Araba ile gelecek olanlar için de rahat bulunacak ana hat üzerindedir.

Olivium Outlet Center’in Tercih Edilme Nedeni

Olivium Outlet Center’in tercih edilmesinin pek çok nedeni bulunur. Bunların ilki, tüm dünyaca ünlü markaların uygun fiyatlı satışının sunulmasıdır. Outlet ürün satışı yapılması, alışveriş merkezinin ilk tercih edilme nedenidir. Bunların haricinde, büyük küçük her yaş grubuna hitap edecek eğlence ve aktivite merkezi olmasıdır. Üstün özelliklere sahip sinema salonları, izleyenleri memnun edecek teknolojik özellikler içerir. Ünlü restoranların mağazaları, en şık yeme ve içme mekanları da Olivium Outlet Center’da bulunur. Hem ulaşım açısından rahat hem de gezilecek mağaza bakımından son derece fazla alternatif bulunmaktadır.

Yarı Zamanlı İş Arayanlara Tavsiyeler

Yarı zamanlı iş arayanlar için verilecek önerilen başında, mağaza çalışanı olmak gelir. Pek çok alışveriş merkezinde yer alan mağazaların belli dönemlerde elemana ihtiyacı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde, sürekli büyüyen ve kendini yenileyen Olivium da başta gelecektir. İş ilanları veren Olivium, bu sektörde kendini geliştirmek isteyenler açısından güzel bir başlangıç olacaktır. Alışveriş merkezinde yer alan mağazalar son derece nezih ve kurumsal çalışan firmalardır. Belli dönemlerde eleman ihtiyacı duyulmaktadır.

En çok güvenlik, temizlik görevlisi ve reyon sorumlusu pozisyonlarında iş ilanı verilmektedir. Satış sorumlusu, stok takip elemanlarına da belli zamanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. İş başvurusu yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken konuların başında, düzgün bir cv hazırlanması gelecektir. Detaylı bir öz geçmiş, ayrıntılı olarak anlatılan iş tecrübeleri bu konuda önem taşıyacaktır.

Nezih Bir Ortamda Çalışma Ayrıcalığı

Çalışma hayatı, huzur ve mutluluğun olduğu ortamlarda uzun süreli devam edecektir. Çalışma hayatında kargaşa, iş güvensizliği, geçimsizlik ve etik olmayan davranışlar huzuru bozacaktır. Huzur ortamının olmadığı bir yerde de verimli çalışmak mümkün olmayacaktır. Olivium Outlet Center gerek mağazaları gerekse idari yapısı gereği son derece huzurlu bir ortamdır. Ek iş arayanlar için de farklı zamanlarda iş ilanları verilmektedir. Ek iş ilanları, ihtiyaç duyulan pozisyona göre değişim gösterir. Okul harçlığını çıkarmak, kalan zamanında da okuluna gidecek öğrenciler için yarı zamanlı çalışmalar önerilir.

Günlük ek iş ilanları verilen alışveriş merkezinde, pek çok kişi bu iş ilanlarına başvurabilecektir.

Olivium Outlet Center’da İş İlanlarının Takibi

Olivium Outlet Center’da iş ilanlarını takip etmek için sitemizin incelenmesi önerilir. İş ilanlarının takibinden sonra, uygun pozisyonlar için iş başvurusu da sitemiz üzerinden yapılabilecektir. Olivium Outlet Center, huzurlu yapısı ve kurumsal kimliği ile mağazacılıkta ilerlemek isteyenler için önerilmektedir. Bu konuda sitemiz üzerinden giriş yaparak rahatlıkla uygun işe başvuru süreci tamamlanabilecektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a55cc

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9c35f