0212 909 39 16

Olimpa Başakşehir 264 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Olimpa AVM rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz, kısa zamanlarınızı değerli kılabileceğiniz, orta bütçeli, küçük tarzlı AVM’dir. Fuzul yapı tarafından Başakşehir’in tam göbeğine inşa edilen 45 milyon dolar yatırımıyla, Olimpa Alışveriş Merkezi İstanbul Başakşehir Erdem Beyazıt Caddesi’nde hayata geçirilen AVM kapılarını sonuna kadar halkımıza açmıştır. 10 bin metrekare arsa üzerine kurulan, 40 metrekare kapalı alana sahip olan Olimpa AVM’de 68 adet mağaza bulunmaktadır. Olimpa AVM sahip olduğu genişlik bakımından modadan eğlenceye, hediyelik eşyadan yiyeceğe, elektrik teknolojisinden spor alanlarına kadar yani A’dan Z’ye bütün ihtiyaçları sağlayan bir bünyeye sahiptir. Rahatlıkla girip çıkabileceğini yakın çevresindeki AVM’lere gitmeye gerek duymayacağınız, birçok ihtiyacınızı karşılaya bileceğiniz bir AVM’dir. AVM içerisinde sunulan her türlü iş ilanları birçok insanın iş bulma fırsatına yardımcı olur. İş ilanı kategorisinde uygun ilanlara başvuru yapmak ve burada işe başlamak mümkündür.

İstanbul’da Bölgesel Bir Alışveriş Merkezi

LC Waikiki, Defacto, Koton, Al-Mira 9D Sinema, Site Sinemaları, Playland, Çağrı, Burger King, Kadayıf Sarayı, Maxi Çiğköfte, gibi birçok markalara yer vermektedir. İstanbul’un o yoğun, yorucu trafiğine girmeden rahatlıkla, alışveriş yapabilecekleri, istedikleri her şeyi kolay bulacağı, kargaşadan ve kalabalıktan uzak konforlu bir şekilde bütün bir gününü geçirmesini sağlamayı amaçlayan bir AVM’dir. Olimpa AVM ilk bölgesel alışveriş merkezi olma özelliğiyle insanlarda merak ve heyecan yaratmaktadır. İstanbul’un asıl problemi olan trafik yoğunluğunu büyük bir ölçüde azalttığı düşünülmektedir. Aslında bu küçük AVM bizlere birde eski 80’li zamanları hatırlamamızı sağlamaktadır. Olimpa Başakşehir AVM civarda beğenilen hizmetleri ve farklı aktiviteleri ile ön plana çıkar.

Birbirinden Farklı İş Fırsatları

Bazen daha büyük AVM’lerde var olan kargaşa gürültü kirliliği ailemizle geçirdiğimiz zaman dilimini bizlere unuturken Olimpa AVM ise bizlere burada birbirimizi daha rahat anlamamızı geçirdiğimiz zaman dilimini daha değerli kılmamızı aslında o zaman diliminin değerini bizlere hatırlatmaktadır. Olimpa AVM’nin insanlara birde iş imkânı sağladığını unutmamak gerekir. Ek iş ilanları ile herkes aradığı pozisyonlarda iş sahibi olabilir. Evin yakınlarında var olan bir iş insanları İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaştırmaktadır. Bu şekilde daha rahat bir çalışma performansı ve güvenliği sağlamaktadır. Tam zamanlı ve yarı zamanlı iş olanağı sunan Olimpa AVM iş arayan kişilerin CV’lerinde özellikle aranan kriterinde lise mezunu olduğu gözden çıkmamalıdır. Olimpa AVM’de 2 katlı açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Günlük ek iş arayanlar için de burada çok sayıda iş imkânı bulunmaktadır.

Her Kesime Hitap Eden Eğlence Merkezi

Kapalı otoparkın 24 bin metrekare açık otoparkın 6 bin metrekare büyüklüğüne sahip olduğu görünüyor. Olimpa AVM’nin 400 araç kapasiteli kapalı otoparkın 250 kapasiteli açık otoparkın araçların park sorunu olan durumunda ortadan kaldırmaktadır. Dışarıdan bakıldığında görsel olarak da mimari yapısı göz dolduran Olimpa AVM devamlı gördüğümüz AVM’lerin dışında bir görsellik sunmaktadır. Evimizden çok fazla uzaklaşmadan İstanbul’un yoğun ve enerji yutan trafiğine bulaşmadan ailemiz ve arkadaşlarımıza güzel bir zaman dilimi veya hafta sonu geçirmek için kısa mesafeli orta bütçeli bir AVM olarak kendimizi Olimpa AVM’de bırakabiliriz. Yetişkinlerin yanı sıra küçük misafirleri de unutmayan ve onların önceliklerine daha önem veren Olimpa AVM hem onların eğlenmelerine hem de gelişimlerine destek olacak şekilde yapılmış bir eğlence merkezidir.  AVM’de açılan iş başvurularına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a159f

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=05610