0212 909 39 16

Nsy Tekstil İç ve Dış Tic.ltd.şti. 53 izlenme

(0)
Şirket Hakkında
NSY TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş.

NSY Tekstil, 1985 yılında, Laleli’ de ticaretin en sıcak olduğu bir dönemde, küçük bir mağaza olarak kuruldu. Başlangıçta, çeşitli tekstil firmalarının pazarlamasını yapan NSY Tekstil, güvene ve müşteri memnuniyetine dayanan pazarlama stratejisiyle, sektörde öne çıktı. İlerleyen dönemlerde ise Laleli piyasasının yapısından kaynaklanan aksaklıklar, talebin karşılanmasındaki zorluklar, ‘dürüst satıcı – üründen anlayan müşteri’ beklentisi gibi nedenler NSY Tekstil’i, farklı yollar aramaya yöneltti.

Bu sürecin doğru bir şekilde değerlendirilmesi; üretim faaliyetine geçilmesi, sektörün ihtiyacı olan kalite ve güveni sağlamaya yönelik bir adım olacağını ortaya koydu. Bu sayede NSY Tekstil, yeni pazarlara ulaşarak piyasadaki işlem hacmini yükseltme olanağına da kavuşacaktı.

1997 yılında NSY Tekstil Globalleşen modern sistemde gelişimin temel unsurlarından birinin dengeli ve kaliteli sanayileşme olduğuna inandığı için Fabrika Binasını, Çorlu’da 15.000 m2 lik kapalı alana Türk, Alman, Avusturyalı ve İsviçreli mühendisler tarafından dizayn ettirtip kurulan modern işletim sistemini birinci sınıf ve son sistemde çalışan sektörünün lider markalarının makineleriyle üretimini destekleyerek kurdu.

Brode işleme birimleriyle başlayan bu üretim faaliyeti, 1998 yılında jakarlı örme makinelerinin alınmasıyla daha da gelişti. Piyasanın kaliteli mal üretiminde yaşadığı sıkıntılar, NSY Tekstil’i sektörün çeşitli aşamalarında da üretime yöneltti.

‘Müşteri memnuniyeti en önemli yatırımdır’ felsefesi ile yola çıkan Yönetim, NSY Tekstil’i, gerekli teknolojik donanımı sağlayarak güçlü pazarlama ekibi ile GARDEN, DR.DECO markaları adı altındaki koleksiyonlarını, Disney (Witch, Ariel, Hanna Montana, Cars, Mickey Mouse, Prenses, Winnie The Pooh, Toy Story) ve Hello Kity lisanlı ürünleriyle Dünya’nın her ülkesine ürününü ihraç eden bir şirket haline getirdi. Bugün Türkiye’de Tekstil sektörünün ilk 3 markasından biri olan NSY Tekstil San. Tic. A.Ş. Dünya pazarında da marka bilinilirliliği açısından önemli bir yere sahiptir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f2095

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 6 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres İkitelli - Mehmet Akif Mah. Bahariye Cad. Serap Sok. No:50 Küçükçekmece/İSTANBUL
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=efa19