0212 909 39 16

Nar Point AVM 205 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilimizin Ataşehir bölgesinden hizmet sunan Nar Point AVM geniş ürün kataloğuna sahiptir. Bu sayede büyük alışveriş merkezinden ev ürünleri, besin çeşitleri, elektronik ve elektrik, kafeterya, beyaz eşya ve daha birçok farklı kategoriden ürünler satın alabilirsiniz. Kurumsal olarak hizmet sunan alışveriş merkezinden bu sayede uygun fiyat tarifesinden alışveriş yapabilirsiniz. Günlük alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz Point alışveriş merkezinden ödemenizi tercihiniz doğrultusunda nakit veya kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Yeşillik alanında kurulan alışveriş merkezinden bu sayede bol oksijenli açık havada konforlu restoran üzerinden kahvenizi afiyetle yudumlayabilirsiniz. Profesyonel kurumlardan olan alışveriş merkezinden kişisel bakım ürünleri, spor ürünleri ve kozmetik ürünleri kataloğuna da ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

Ataşehir bölgesinin en çok tercih edilen alışveriş merkezinden günlük iş ilanları başvurusu da yapabilirsiniz. Temizlikçiden, güvenlik elemanına, reyon görevlisinden, stok sayım elemanına kadar en gözde iş fırsatları için alışveriş merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Geniş bir saha üzerinde hizmet sunan kurum bu sayede bünyesinde çok sayıda kaliteli mağazalara ev sahipliği yapıyor. Ücretsiz açık ve kapalı otopark alanına da sahip olan lider alışveriş merkezini bu sayede aracınız ile de ziyaret edebilirsiniz. 2013 tarihinde hizmete sunulan alışveriş merkezi ve yaşam merkezi bugün itibariyle bünyesinde spor merkezi, araç bakım merkezi, kozmetik merkezi, ev eşyaları mağazaları, cefa-restoran, gıda merkezi, yapı ve inşaat malzemeleri mağazaları, yapı market mağazası barındırıyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanlarda alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Sunduğu Hizmetler

Türkiye’nin ünlü alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Nar Point Alışveriş Merkezi yaşamın pek çok alanlarında gereksinim duyulan ihtiyaçları karşılıyor. Ev ürünlerinden, kişisel bakım ve gelişim olanaklarına, araç ürünlerinden, gıda market ve yapı market ürünlerine kadar A’dan Z’ye kadar aradığınız pek çok olanakları bulabilirsiniz. Firma aynı zamanda her bütçeye hitap eden fiyat tarifesi de sunuyor. Bu sayede ürünleri düşük bir maliyet üzerinden satın alabilirsiniz. Firma pek çok mağazalardan yılın bazı dönemlerinde ise indirimli fiyat kampanyalarına da imza atıyor. Bu sayede pek çok ürünleri piyasa fiyatı altından satın alabilirsiniz. Yaşam merkezi statüsünde de yer aldığından günlük yorgunluk, stresten kurtulmak açısından da alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Otopark Durumu Ve Ulaşımı

Kaliteli iş ilanı sunan alışveriş merkezi oldukça kaliteli otopark alanı sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak sunduğu açık ve kapalı otopark alanından bu sayede keyifle faydalanabilirsiniz. Kurum aynı zamanda yüksek güvenlikli otopark sahası da sunuyor. Bu sayede alışveriş ve dinlenme süreci boyunca aracınızı güvenle otopark alanında bırakabilirsiniz. İstanbul ilimizin en gözde alışveriş merkezlerinden olan Nar Point Alışveriş Merkezi konumu itibariyle kolay ulaşım sağlıyor. Atatürk Mahallesi/Ataşehir Bulvarı/ 3.Cadde/ No:7 Ataşehir/İstanbul bölgesinde bulunması sayesinde pek çok bölgelerden kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Ek İş İlanları

Profesyonel alışveriş merkezinden aradığınız ek iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz. Öğrenciler, ev hanımları ve hatta emeklilerin dahi bir numaralı tercihi olan alışveriş merkezinden günlük ek işler yaparak birçok masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İnternet dünyasından da online hizmet sunan alışveriş merkezinden dilerseniz mesleki anlamda da pek çok kazançlı işlerden faydalanabilirsiniz.

Günlük Ek İş

Günlük ek iş en çok tercih edilen işler listesinde yer alıyor. Dolaysıyla Ataşehir ve çevresinde ikamet etmeniz durumunda kusursuz bir CV belgesi hazırladıktan sonra alışveriş merkezine şahsen başvuru yaparak günlük ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=41b3b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8ea15