0212 909 39 16

Mudo 481 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

1964 senesinde Beyoğlu’nda 12 m2’lik bir dükkân içerisinde başlayan maceramız, bugün Türkiye’nin yaklaşık 30 şehrinde, 1500’ü aşan personel sayımız ile 100,000 m2’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin temel taşlarından biri olmaya davet etmekteyiz.

Mudo İş İlanları

Müşteri deneyimi CRM biriminde çalışmak üzere müşteri ilişkileri uzmanı aramaktayız. Başvuru yapabilmek için mudo iş ilanları sayfası kontrol edilebilir. İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, iyi iletişim kurabilen, Lisans Mezunu, çözüm odaklı düşünme yetisine sahip olan ve sorumluluk sahibi olan,ms Office programlarına Hâkim olan, en az bir yıl callcenter merkezlerinde görev almış deneyimli mudo müşteri ilişkileri uzmanı iş ilanları üzerinden uzman arıyoruz. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Mudo genelinde müşteriden gelecek bütün şikayetlerin karşılanması, şikayetlerin gerekli merciler ve kişilerle konuşulması ve çözülmesi sonrasında gerekli olan bütün raporlama işlemlerinin tek tek yapılması. Bütün mağazalar, sevkiyatı depolar ve mudo.com.tr arasında koordinasyonun ve iletişim sağlanması. Mağazalardan ve müşterilerden iade gelen Consept ve hazır giyim ürünlerinin birim yöneticisi ile birlikte incelenmesi ve gerekli olan bütün birimler ile görüşülerek, ürünle alakalı olarak alınacak kararın belirlenmesi ve daha sonra geri bildirim yapılarak, gerekli olan tüm raporlamaların hazırlanması. VİP, sosyal medya, İTO, Tüketici derneği, şikâyet siteleri gibi kurumlardan gelen şikayetlerin takip edilmesi için müşteri ilişkileri uzmanı aramaktayız. Başvurular mudo iş ilanları üzerinden yapılabilir. Mağaza içerisinde iletişim anlamında oldukça iyi bir yetiye sahip olan adayların bizimle iletişime geçip kariyeri açısından görüşmeye katılmasını tavsiye etmekteyiz.

Mudo Hakkında

Sevkiyatlarda herhangi bir problem ya da sorun ihtimali olması söz konusu olursa çözüme yönelik faaliyetlerin yapılması ve MSB depo ile koordinasyon sağlanması. Mağazalardan gelen defolu ürünlerin birim yöneticisi ile birlikte kontrol edilmesi ve ilgili birimleri paylaşarak gerekli olan bütün aksiyonların alınması. Bütün Mudo kartlarının takibi, güncellemesi operasyonel süreçlerinin takibini ve raporlaması. Banka ve kredi kartı müşteri itirazları ile ilgilenip bakılması ve gerekli çözümlerin sağlanarak sonuçlandırılması. Tüketici mahkemeleri ve evraklarının takibinin yapılması gerekli durumlarda yönetilmesi.

Mudo Müşteri ilişkileri Uzmanı İş İlanları

Yeni açılan mağazalara banka ve hediye kart pos kurulumunun yaptırılması. Departman fatura girişlerinin takibinin sağlanmasından sorumlu olacak müşteri ilişkileri uzmanı aramaktayız. Ayrıca Mudo müşteri ilişkileri uzmanı iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan Mudo bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir. Mudo bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6013a

Mudo has posted 32 jobs

Mudo

(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 32 Jobs
  • Kategori Giyim
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokağı No:10 Şişli/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=fee3b