0212 909 39 16

Mos Ajans 554 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Mos Ajans film, dizi, reklam ve klip senaryosunda olması gereken karakterleri, rolüne en yakın olan ve bu portföye yakın kişilerden seçerek belirli eğitimler verir. Genç oyuncu adaylarına büyük bir şans sunmaktadır. Bu sebeple sektördeki en önemli firmalarla çalışan Mos Ajans bu anlamda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Cast ekibi her geçen gün büyüyen Mos Ajans oyunculuk ilanları ile yeni yüzler buluyor. Birçok insanın istediği rolde başarılı olmasını sağlamaktadır. Sektöre yeni yüzler kazandıran firma oldukça geniş bir cast ekibine sahiptir.

Mos Ajans Hakkında

Mos ajans yeni simalar ve yeni yetenekler bularak, bireyleri yetenekleri doğrultusunda yönlendirmekte ve gelişmeleri için uygun olan eğitim, motivasyon, bireysel yönetim ve alt yapıya uygun kariyer programları geliştirerek, oyuncu adaylarının gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Ayrıca Mos Ajans oyunculuk ilanları günümüzde birçok kişinin hayallerini gerçekleştirmesi için oldukça önemli bir şans olmuştur. Mos Ajans bünyesinde olan birçok farklı dalda yetenek kategorisinden insanlar barınmaktadır. Mos Ajans bünyesinde bulunan dansçılar, modeller, oyuncular, sunucular, hostesleri birbirinden farklı TV kanallarına, koreograflara, reklam ajanslarına ve klip yönetmenlerine önererek iş imkânı sağlamaktadır. Fakat bu yönlendirmeler ajansta kayıtlı olan üyelerin gayretleri, saygısı, sabrı, özverisi ve hayallerine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca Mos Ajans oyunculuk ilanları sayesinde sektördeki birçok şirket ve firmaya oyuncular kazandırmaktadır.

Mos ajansa başvuran insanların genel olarak çok az bir kısmı istedikleri iyi rollere sahip olabilmektedir. Örneğin 150 kişinin %10’u kadar kişi ancak istedikleri rollere sahip olabilmektedir. Bunun sebebi de insanların istedikleri rollerin kendilerine uygun olmayışı ya da bu işe girmek isteyen kişilerin hayallerinin isteklerinin yetersiz olmasından kaynaklanır. Özellikle son günlerde TV dünyasında ekranlarda görünmek bu sektörde yer edinmek, insanlara zor gibi görünse bile bu sektörün yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Türk sinemasının büyümesini hesaplarsak günümüzde her yaştan insana ihtiyaç duyulan bir sektör olduğunu kolayca anlayabiliriz. Özel yapım ve reklam şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren Mos ajans yeteneği olan kişileri eğitmek konusunda oldukça başarılı adımlar atarak özverili bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Mos Ajans İş İlanları

Günümüzde sosyal medya ve TV dünyasında birçok film ve dizi çekilmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Bu sebeple sektörün her zaman yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Yetiştirdiği oyuncular için profesyonel eğitim sistemi hazırlayan Mos ajans oyunculuk ilanları sayesinde birçok kişi TV dünyasına hazırlamaktadır. Birçok oyuncu adayını eğitmeyi kendine ilke edinmiş olan ajansımız, oyuncuların ilk başvuru tarihinden itibaren şan eğitimi, diksiyon ve kamera önü kursları için birçok profesyonel eğitmenleri ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Mos Ajans dinamik, geleceğe dair büyük idealleri olan, saygılı ve özverili profile sahip olan yetenekleri bünyesinde yetiştirerek bu anlamda birçok kişinin hayalini gerçekleştirmeyi idealleri arasında bulundurmaktadır.

Casting sektöründe Mos ajans oyunculuk ilanları oldukça yoğun ilgi görmekte ve bu ilanlardan birçok kişiye eğitimler vermektedir. Mos ajans bünyesinde eğitim almak isteyen bireylerin öncelikle hayallerine oldukça bağlı olması, eğitimlere sabır ve yüksek bir motivasyonla katılması gerekiyor. TV ve oyunculuk sektöründe birçok kişiye ihtiyaç olması ajansa her başvuran kişinin oyuncu olacağı anlamına gelmemektedir. Bunun için kişilerin olabildiğince eğitimlere özen göstermesi ve eğitmenlere karşı saygılı olması gerekmektedir. Mos ajans ailesinin en büyük idealleri, bünyesinde yer alan her yaştan bireyin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek ve bu anlamda ülkenin en iyi işlerini çıkarmaktır. Bu yolda iyi bir adım atmak için başvuru yapmayı unutmayın.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cbf33

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Oyuncu
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Osmanağa Mahallesi, General Asım Gündüz Cad. Süleymanpaşa Sokak Aybek Apt. No:1 Kat: 6 Daire:10 Kadıköy/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5e599