0212 909 39 16

Modoko Mobilyacılar 251 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Modoko Mobilyacılar Alışveriş Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan en büyük mobilyacılar çarşısıdır. Mobilya merkezinde birçok mağaza, farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte üretim yapmaktadır. Modoko’da öne çıkan en önemli özellik, mobilya mağazalarının isteğe bağlı üretim yapmaları ve birbirinden şık mobilyaları tasarlamalarıdır. Modoko’da yerli piyasaya hitap eden ürünler yapıldığı gibi, yurt dışına da ihraç edilen mobilyalar tasarlanmaktadır. Modoko Mobilyacılar Sitesi’ne ulaşım, özel arabalarla yapılabildiği gibi, toplu ulaşım vasıtasıyla da yapılabilmektedir. Şehrin belli bölgelerinden kalkan otobüs, minibüs seferleri bulunmaktadır. Ayrıca, metro ile de alternatif ulaşım yolları bulunmaktadır. Modoko Mobilyacılar Sitesi, yaklaşık yüz elli bin metre karelik alanda hizmet veren mağazalardan oluşmaktadır.

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde Yer Alan Mobilya Zenginliği

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde yer alan mobilya zenginliği oldukça fazladır. Fabrikasyon üretim yapıldığı gibi el tasarımı mobilya modelleri de yer almaktadır. Birbirinden şık modellerin tasarlandığı mobilya mağazalarında, müşterinin isteğine göre de üretim yapılmaktadır. Herkesin beğenisine ve ihtiyacına uygun mobilya üretimi söz konusudur. Bu mobilya tasarımlarında genç, çocuk odası, oturma grupları ve salon takımları öne çıkan mobilya kategorileridir. Ayrıca, mobilyalarda oymalı, varaklı modeller tasarlanabildiği gibi sade ve modern çizgiler de yer almaktadır. Klasik, modern ve çağdaş çizgilerin yer aldığı yemek ve oturma grupları da son derece şık tasarımlar arasındadır. Burada çalışmak isteyenler için de iş ilanları verilerek elaman alımı yapılmaktadır.

Mobilyacılık Sektöründe İş Arayanlar

Mobilyacılık, yaratıcılık ve estetik gerektiren iş kolları arasındadır. Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde bu konuda, zengin model çeşitliliği yer alır. Modoko’da yer alan mağazalarda, yaratıcılık ön plandadır. Sektörde aranan ve talep gören mobilya üretimi burada gerçekleştirilmektedir. Burada çalışan ustalar da alanında uzman kişilerden oluşur. Yıllarca bu işe emek vermiş değerli mobilya ustalarının titiz emekleri sayesinde, şık modeller meydana getirilmiştir. Mobilyacılık sektöründe iş arayanlar için, Modoko’da bazı dönemlerde iş ilanı verilmektedir. Burada çalışmak isteyenlerin çok haklı sebepleri bulunmaktadır. Bunların başında kurumsal çalışma ilkelerine sahip olması, ikincisi de ulaşım rahatlığıdır.

Ek İş Arayanlara Öneriler

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde günlük ek iş arayanlara cazip öneriler bulunmaktadır. Bu sektörde kendini geliştirip, ek iş yapmak son derece avantajlı olacaktır. Ek iş ilanları içerisinde en çok talep, öğrenci ve ikinci bir iş arayanlardan gelmektedir. Bu sayede hem ek gelir elde edilecek hem de kendilerini geliştirme fırsatı sunulacaktır. Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde, temizlik görevlisi, güvenlik elemanları, satış temsilcileri, stok takip elemanları için iş başvuruları ilk sıralardadır. Mobilya mağazalarında, ihtiyaç dâhilinde marangoz alımı da yapılmaktadır. Firmanın iş güvenliği açısından da tercih edilmesi önerilmektedir.

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde Kaliteli Üretim

Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde üretilen tüm ürünler oldukça kaliteli ve şıktır. Yurt dışından da özel sipariş mobilya tasarımları talep edilmektedir. Mobilya ustalarının yaratıcılığı ile yapılan mobilyalar kadar, isteğe bağlı tasarımlar da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede mobilya sektörünü canlı tutan, ihracat kapasitesi ile döviz kazandıran yerler içerisindedir. Burada çalışmak isteyenler için iş hayatında prestij ve kurumsal firmalarda deneyim kazanmak söz konusu olacaktır. Modoko’da açılan iş ilanlarını sitemiz üzerinden takip ederek, kolaylıkla başvuru yapma imkânı bulunur. Bu konuda detaylı bir CV hazırlanması önerilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=14d19

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6ddda