0212 909 39 16

MKM Akatlar AVM 236 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un  en nezih ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta  bulunan MKM Akatlar AVM, ziyaretçilerine sunduğu imkân ve kampanyalar ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. AVM içerisinde bulunan oyun ve etkinlik alanlarında çocuklarınız eğlenmeye devam ederken sizler de, alışveriş keyfini kesintisiz yaşayacaksınız. Dünyaca ünlü giyim marklarının da yer aldığı MKM Akatlar AVM’de ister günlük, isterseniz de dünya moda trendi ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Giyimden ayakkabıya, ev dekorasyonundan teknoloji ürünlerine kolayca ulaşabilir, alışverişinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Alışverişinizin yanı sıra alışveriş merkezimizde bulunan elektrikli araç sarj alanımızda, çevre dostu elektrikli otomobilinizi şarj edebilirsiniz. Bir birinden ünlü restoranların yer aldığı MKM Akatlar AVM’de damak tadınıza hitap edecek ürünler sizleri bekliyor. İstanbul’un en büyük sorunlarından olan park problemini MKM Akatlar AVM’de yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz. Araçlarınızı kapalı otoparka güvenle bırakabilir ayrıca oto yıkama hizmetindenn de faydalanabilirsiniz.

Birçok İş Fırsatı Sizi Bekliyor

MKM Akatlar AVM’de bulunan mağaza ve alışveriş merkezi içerisinde, günlük ek  iş fırsatları da sizlere sunuluyor. Temizlikçi hizmeti, güvenlik hizmeti gibi günlük personel ihtiyaçları bulunmaktadır. Alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda günlük çalışabilecek, günlük ek iş fırsatı olarak reyon görevlileri, stok sayım personelleri ihtiyacı bulunmaktadır. Boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirmek isterseniz Plato Alışveriş merkezimizde ve alışveriş merkezimizde ki mağazalarımızda ek iş ilanları fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Başvuru Yapmak Çok Kolay

İş başvuru işlemleriniz için CV’leriniz için başvurmanız gerekmektedir. CV’lerinizi oluştururken daha önce yaptığınız işleri, nitelikleri ile beraber yazmalı ve insan kaynakları uzmanlarına kendinizi ifade etmelisiniz. CV’lerinizde dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise, sahip olduğunuz sertifika ve referansları iletmeniz olacaktır. Referanslarınız işe alım sürecinde sizleri rakip iş arayan adaylarından ayıracak ve öne çıkaracaktır.

Boş Zamanlarınızı Çalışarak Değerlendirebileceğiniz İş Fırsatları

MKM Akatlar AVM’de bulunan iş fırsatları sizlere ek gelir sağlayacak ve boş zamanlarınızı değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Ekonomiye katkı sağlayacak olan part time iş ve iş ilanları MKM Akatlar AVM’de sizleri bekliyor. Eğer sizler de boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek isterseniz sizleri de MKM Akatlar AVM’yi ziyaret edebilirsiniz. MKM Akatlar AVM bünyesinde çalışacak günlük temizlikçiler ve güvenlik görevlileri aranmaktadır. Güvenlik sertifikasına sahip kişilerin başvuracağı bu pozisyonda dilerseniz işinizden arta kalan izinli günlerinizi değerlendirebilir, ek kazanç elde edebilirsiniz. İş görüşmenize gelirken, onaylı güvenlik sertifikanızı yanınızda bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Çeşitli Markalar Birçok Çalışana Fırsat Sunuyor

MKM Akatlar AVM bünyesinde ve AVM’de bulunan mağazalarda çalışacak günlük temizlikçilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bireylerin ilk olarak başvurdukları ve aradıkları iş ilanları MKM Akatlar AVM’de sizlere sunulmaktadır. MKM Akatlar AVM içerisinde bulunan mağazalarda günlük olarak çalışacak reyon görevlilerini de ihtiyaç duyulmaktadır. Üniversite öğrencilerinin de değerlendirebileceği bu iş ilanları MKM Akatlar AVM’ de sizleri bekliyor. Öğrencilerimizin harçlıklarını kazanabilecekleri günlük iş fırsatları ve ek işler sizler MKM Akatlar AVM’de bekliyor.

Dönemsel İş Fırsatı

MKM Akatlar AVM bünyesinde bulunan mağazalarda ve marketlerde reyon görevlilerinin yanı sıra, dönemsel olarak yapılan stok sayım işlemleri için de günlük çalışabilecek, izinli günlerini değerlendirecek veya harçlıklarını çıkartmak isteyen öğrenciler içinde stok sayım görevlisi olarak ihtiyaç vardır.  Ayrıca alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda sürekli olarak çalışacak, çalışma arkadaşlarına da ihtiyaç duyulmaktadır. Mağazalarda sizlerin de uygun olabileceği pozisyonlar için web sitemizden, mağaza iş ilanlarını inceleyebilir ayrıca alışveriş merkezine gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru ve detaylı bilgi için sizleri web sitemize bekliyoruz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c3147

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8079e