0212 909 39 16

Miya Konfeksiyon Dokuma Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 75 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Yüksek kaliteli günlük giyim ürünlerini dünya markalarına ulaştırmak üzere dış ticaret yaparak, moda sektöründeki faaliyetlerine başlayan Miya, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği markalar ve onların dünyadaki müşterilerinin memnuniyeti için çalışma hedefini sürdürmektedir.

MİSYON

Yüksek istihdam ve tedarik zinciriyle, müşterileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen, ekibiyle büyüyen, teknolojiyi üretimin her aşamasında kullanabildiği bir sisteme sahip öncü bir şirket olmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için, çalışanlarımızın katılımlarıyla üretimimizi sürekli iyileştirmektir

VİZYON

Ekonomik kalkınmaya, sosyal ve çevresel sürdürülebilir bir politika ile destek veren, tedarikçilerine saygılı, dünya markalarına kendi tasarımları ile hizmet veren, üründe kalitenin, işletmede kalite sistemlerinin olması gerekliliğine inanan lider bir hazır giyim firması olmaktır.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Şirketimizin çalışanları ve alt tedarikçilerimiz, kurumsal sosyal sorumluluk ve etik değerler çerçevesinde hareket ederler. Sosyal sorumluluk departmanımız ile marka denetçileri ve bağımsız denetim şirketlerince bu süreçler izlenmekte, geliştirilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk departmanımız, iş birliğinde olduğumuz markalar ve uluslararası örgütlerle; çalışanların temel hakları, etik değerler, iş sağlığı ve güvenliği, çevre, uluslararası standartlar gibi birçok konuda projeler yürütmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6e70a

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 3 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon Bursa
  • Adres DOSAB ÇİĞDEM 1 SK. NO: 23 BURSA
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2ae2e