0212 909 39 16

Meydan Merter AVM 193 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Meydan Merter AVM, İstanbul Avrupa Yakası’nda Güngören mevkiinde bulunan büyük alışveriş merkezlerinden biridir. En önemli özelliği, gürültüden uzak yapısı, kaliteli mağazalarıdır. Geniş otoparkı ile araçla gelenler için büyük rahatlık sunacaktır. Londra Asfaltı üzerinde bulunması, her türlü toplu taşıma aracı ile rahatlıkla ulaşım imkânı sunacaktır. Alışveriş merkezinde çok sayıda yeme içme mekânı ve çeşitli zevklere hitap eden mağazaları bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin tercih edilme nedenlerinden biri de çok büyük bir hipermarkete sahip olmasıdır. Farklı semtlere ücretsiz servis hizmeti de ziyaretçiler tarafından bir başka tercih edilme nedenidir.

Meydan Merter AVM ’nin Herkesin İhtiyacına Cevap Verecek Yapısı

Meydan Merter AVM, her yaş grubu ve her kesimden insanın ihtiyaçlarına cevap verecek yapıdadır. Burada ziyaretçi olarak gelenler için farklı aktiviteler bulunmaktadır. İş arayanlar için de farklı kategorilerde iş ilanları yer almaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde farklı lezzetlerde yeme içme mekânları bulunmaktadır. Çocuklu ailelere yönelik aktiviteler, çocuk oyun alanları, öne çıkan özellikler arasındadır. Önemli markaların, kaliteli ürünlerini bu alışveriş merkezinde bulmak mümkündür. Hobi ve kişisel ilgi alanlarına yönelik mağazalar, dekoratif ürün satan merkezler de alışveriş merkezinde yer almaktadır. Sessiz ve huzurlu yapısı ile tercih edilecek alışveriş merkezleri arasındadır.

Mağazacılık Sektöründe Çalışmak İsteyenlere Verilecek Tavsiyeler

Kariyerine mağazacılık sektöründe başlamak isteyenlere verilecek tavsiyelerin başında, kaliteli ve huzurlu bir ortamın tercih edilmesi önerilir. Meydan Merter AVM., bu konuda önerilecek alışveriş merkezleri arasındadır. Belli zamanlarda verilecek iş ilanı, bu konuda çalışmak isteyenler için tercih sebebi olacaktır. Huzurlu ve sakin yapısı ile zevkle çalışılacak ortamlar arasındadır. Birbirinden bağımsız ünitelerinin olmaması, sakin ve sessiz yapısı, diğer alışveriş merkezlerinden ayrılmasına neden olur. Ulaşımının rahat olması, kolay vasıta bulunması da alışveriş merkezinin tercih edilme nedenlerinden biridir.

Ek iş arayanlar için de alışveriş merkezinde ek iş ilanları verilmektedir. Bu sayede, ek kazanç elde etmek mümkündür. Mevcut işinin haricinde uygun saatlerde çalışmak isteyenler için, mağazacılık sektörü uygun koşullar sunmaktadır.

Günlük Ek İş Yaparak Boş Zamanları Faydalı Hale Getirmek

Günlük ek iş yaparak, kazanç temin etmek isteyenler için, mağazacılık sektörü her zaman önerilmektedir. Meydan Merter AVM., bu konuda güzel bir kariyer başlangıcı olacaktır. Kurumsal çalışma prensipleri, burada çalışmak isteyenler için tercih edilecektir. Meydan Merter AVM.’ de en çok ihtiyaç duyulan alanlar, güvenlik ve temizlik personeli olacaktır. Alışveriş merkezinde güvenlik önlemleri, üst düzeyde dikkat edilen hususlar arasındadır. Bu konuda çalışmak isteyenler için belli zamanlarda iş alımları yapılmaktadır. Temizlik ve hijyen, alışveriş merkezi yönetiminin üzerinde durduğu hususların başında gelir. Temizlik personeli olmak isteyenler için yarı zamanlı çalışma imkanı bulunmaktadır. Stok ve reyon görevlileri, müşteri temsilcileri de ihtiyaç duyulan elemanlar arasındadır.

Meydan Merter AVM. İçin İş İlanlarının Takip Edilmesi

Meydan Merter AVM. ’deki iş ilanlarını sitemiz üzerinden takip etmek mümkündür. Ayrıntılı bir özgeçmişin yer aldığı CV ile başvuru yapılması önerilmektedir. Burada belli zamanlarda açılacak iş ilanlarının takibi için, sitemizin incelenmesi önerilir. Ayrıca, Meydan Merter AVM.’ deki iş ilanlarına sitemiz üzerinden de kolayca başvuru yapılabilecektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=462c8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5628b