0212 909 39 16

Meydan AVM 189 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Asya yakasının Ümraniye ilçesi  ve Fatih Sultan Mahallesi üzerine konumlanmış bir alan olan Meydan AVM Türkiye’nin ve İstanbul’un en geniş arazisi üzerinde bulunmaktadır. Yaklaşık arazi 128 dönümdür. İstanbul’un en önemli alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Konum olarak etrafında Real, Migros, IKEA ve Media Market bulunmaktadır. Meydan Alışveriş merkezi Ümraniye ilçesinin Carrefour paraleline konumlandırılmıştır. 12 Ağustos 2007 yılında büyük bir törenle açılmıştır. Meydan Alışveriş Merkezi 230 milyon dolar gibi bir bütçe ile Gülaylar Group tarafından yapılmıştır.

Özellikleri

Meydan Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hizmetleri arasında 100’e yakın yerli ve yabancı mağazaları, restoranları, kafeleri, çocuk oyun alanları, mescidi, otoparkı, ilk yardım odası, bisiklet park yerleri, telefon şarj yerleri, bebek odası, son teknolojiye sahip 2500 kişilik sinema salonu hizmetlerinden bazılarıdır. Alışveriş merkezi haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da ziyaretçilerine kapılarını kapatmaktadır. Meydan Alışveriş Merkezini yılda yaklaşık 30 milyon kişi ziyaret etmektedir. Modern yaşama ve ekolojik ortama uygun bir şekilde tasarımı yapılmıştır.

Otopark ve Ulaşımı

Alışveriş merkezine gelmek isteyen ziyaretçiler hem kendi araçlarını kullanıp açık otopark hizmetinde yararlanabilirler. Hem de toplu taşıma araçlarıyla gelebilirler. Alışveriş merkezinin otoparkı ziyaretçilerine ücret karşılığı hizmet vermektedir. Kendi aracı ile Anadolu yakasından gelmek isteyen kişiler Ümraniye – Çakmak istikametini takip edip Çakmak köprüsünden geçerek yüzme havuzlarına doğru 200 metre devam ederler. Avrupa yakasından kendi araçlarıyla gelmek isteyen kişiler ise FSM Köprüsünü geçtikten sonra Şile ve Çekmeköy’ün olduğu tabelaları takip ederek Tepeüstü kavşağının olduğu yere gelirler ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi tabelasından içeriye girip alışveriş merkezine ulaşabilirler. Toplu taşıma ile Kadıköy’den gelmek isteyenlerin 13 numaralı ve 20Ü numaralı otobüse binmeleri gerekmektedir. Üsküdar’dan minibüsle gelmek isteyen kişiler ise Üsküdar – Dudullu dolmuşlarını kullanmaları gerekmektedir.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinin içerisine bulunan mağazalar çalışmak isteyen kişiler için iş ilanları vermektedirler. Alışveriş merkezinde gezen insanlar bazı mağazaların camlarında “Bizimle çalışmak ister misiniz?” Diye iş ilanı görebilirler. Mağazaların aramış olduğu personel departmanlarını saymamız gerekirse stok sayım elemanı, reyon sorumlusu, kasiyer, temizlik personeli, depo elemanı, güvenlik görevlisi bunların başında gelmektedir. Mağazalar iş arayan kişiler içinde part time hafta sonu çalışmak için günlük ek iş ilanları yayınlamaktadırlar. Alışveriş merkezi kendi bünyesinde çalıştırdığı güvenlik elemanı, danışma, vale gibi kadrolu personelin haricinde ek iş ilanları vererek temizlik görevlisi personeli aramaktadır. Çalışmayı isteyen kişiler mağazaların ve alışveriş merkezinin diğer firmalarının vermiş olduğu ilanlara başvuru yapabilirler.

Cv Hazırlama Detayları

Mağazaların ve diğer firmaların iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin kendilerini iyi ifade ettiğini düşündüğü CV hazırlamaları faydalarına olacaktır. CV hazırlarken vesikalık çekilmiş bir fotoğrafın olması son derece önemlidir. Özgeçmişinizde anlaşılır ve mümkünse isminizi belli eden bir mail adresiniz olması size fayda sağlayacaktır. Kesinlikle çelişkili ve yalan beyanda bulunacak şeyler özgeçmişinizde bulunmamalıdır. İmla kurallarına dikkat ederek ve en son çalıştığınız yerlerdeki referansları tarih sırasına göre amirinizin ismini ve telefon numaranızı belirterek yazarsanız şansınız daha fazla olur. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=55eb5

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b0e19