0212 909 39 16

Metroport AVM 223 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilimizin en prestijli alışveriş merkezlerinden biri olan Metroport AVM yılların bilgi birikimine sahiptir. Bünyesinde profesyonel personellere yer veren alışveriş ve yaşam merkezi bu sayede müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet sunuyor. Geniş bir alanda hizmete sunulan devasa alışveriş merkezi bu sayede günlük olarak binlerce ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Modern dizaynı ve zengin ürün kataloğu ile tüm beklentilere hitap ediyor. Geniş otopark ve dinlenme merkezi sunan alışveriş merkezi bu sayede ziyaretçilerine konforlu bir yaşam merkezi sunuyor.

Alışveriş Merkezi Genel Özellikleri

Türkiye’nin en kaliteli inşaat firmaları tarafından ortaklaşa olarak hayata geçirilen alışveriş merkezi bu sayede İstanbul’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biridir. 3 Mart 2008 yılında hizmete sunulan yaşam merkezi bu sayede yaklaşık olarak 11 yıldan buyana hizmetler sunuyor. Huzur verici dikdörtgen yapıya sahip olan alışveriş merkezi toplamda 30 bin metre karelik devasa kapalı alana sahiptir. Toplam olarak 16 bin 500 metre karelik kiralanabilir sahaya ev sahipliği yapıyor. Toplamda 5 kattan meydana gelen alışveriş merkezi günlük olarak %100 oranında doluluk özelliğine sahiptir. Bahçelievler bölgesinin en prestijli alışveriş merkezi olan Metroport Alışveriş Merkezi 1400 metre kareli toplamda 7 adet bölümlü sinema salonuna sahiptir.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Olanaklar

Geniş iş ilanı sunan alışveriş merkezi bünyesinde 1600 metre karelik 8 yol özelliğine sahip olan kaliteli bowling salona sahiptir. Konforlu çocuk eğlence merkezine de sahip olan alışveriş ve yaşam merkezinden bu sayede çocuklarınıza eşsiz bir oyun süreci sunabilirsiniz. Toplamda 18 adet fooudcourd alanına sahip olan alışveriş merkezi 750 araç potansiyelli açık otopark alanına sahiptir. Aynı zamanda 4 adet kapalı ücretli otopark sahasına da sahiptir.

Alışveriş Merkezi Ulaşım Olanakları

Aradığınız tüm ek iş ilanları sunulan alışveriş merkezi Bahçelievler bölgesinde yer alıyor. Bu sayede yaşam merkezine birçok semtlerden metrobüs, otobüs, dolmuş, taksi, araç transfer firması ve özel aracınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Toplamda 3 farklı giriş kapısına sahip olan alışveriş merkezine Bahçelievler durağının üst konumunda yer alıyor. Eski Londra Asfaltı Kültür Sokak- No:1/34180/Bahçelievler/İstanbul adresinde yer alan yaşam merkezine bu sayede birkaç dakikada ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde 2019 Yılında Sunulan Günlük Ek İşler

Bahçelievler bölgesinde ikamet etmeniz durumunda alışveriş merkezinden günlük ek iş yapabilirsiniz. Temizlik elemanı, mağaza stok elemanı, ürün satış elemanı, danışma gibi birçok alanlarda kalıcı olarak da mesai yapabilirsiniz. Öğrenciler, ev hanımları, emekliler tarafından tercih edilen alışveriş merkezinden bu sayede meslek edinebilirsiniz. Ailenizin bütçesine ek katkılar sunabilirsiniz. İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden olan Metroport Alışveriş Merkezi sayesinde her ay düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Otopark Özelliği

Profesyonel anlamda hizmet sunan alışveriş merkezi beklentilerinize hitap eden otopark sahasına sahiptir.1 adet açık ve 4 adet kapalı otopark sahasına sahip olan alışveriş merkezine bu sayede güvenle aracınız ile ziyarette bulunabilirsiniz. Saygın personele sahip olan alışveriş merkezinde ödemenizi ise tercihiniz doğrultusunda nakit veya kredi kartınızdan yapabilirsiniz. En iyi fiyat tarifesi sunulan alışveriş merkezinde keyifli alışverişler yapabilir, kaliteli oyun salonlarında eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Alışveriş merkezinde dilediğiniz meslekte yer almak için kaliteli bir CV belgesi hazırlamanız yeterlidir. Sitemiz üzerinden ilgili ek iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d2fa1

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a488