0212 909 39 16

Metrocity AVM 215 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

MetroCity AVM İstanbul’un en güzel alışveriş merkezlerinin başında yer alıyor. İlk olarak 1995 yılının başında proje çizimlerine başlanarak 2000 yılının hemen başında inşa edilmeye başlandı. Bu inşa 2 senenin sonunda biterek 2002 yılının sonunda tamamlandı. 30 Nisan 2003 yılında faaliyete geçerek halka hizmet vermeye başladı. Metrocity alışveriş merkezi leventte bulunuyor. Rezidansları ile beraber yaklaşık olarak 24 kata sahiptir. Ayrı zamanda zemin alanı ortalama 60.000 m2  genişliğine ve en üst kısmı 120 metre uzunluğuna sahiptir. Yaklaşık 5 katta 175 tane mağazası bulunuyor. 1200 araç kapasiteye sahip otopark alanı vardır.  Enlem olarak 41.075802 boylam olarak Da 29.014374 uzunluğuna sahiptir.

Metrocity AVM Çok Sık Tercih Ediliyor

İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinin arasında yer alan MetroCity AVM ulaşım bakımından çok rahattır. Araç ile gelecek kişiler Beşiktaş yönünden, mecidiyeköy yönünden, Sarıyer yönünden, ulus yönünden rahatlıkla gelebiliyor. Saat 10:00 ve 22:00 arası hizmet veriyor. 1200 araç kapasiteli MetroCity AVM oldukça rahat imkânlar sunuyor. Araç dışında gelecek kişiler için dolmuş ve otobüsle gelmek kolaydır. Hemen hemen yukarıda saydığımız ilçelerden otobüs ve minibüsler kalkıyor. Metro ile gelecekler için de kolaylık sağlıyor. Metro ile Levent metro durağından inerek MetroCity AVM içinden giriş yapabilirsimiz. MetroCity AVM de yaklaşık 16 adet asansör bulunuyor. Yük ve ziyaretçi taşımada kolaylık sağlıyor.

Bir Alışveriş Merkezinde Olması Gereken Her şey Var

MetroCity AVM mağazaları dışında içinde barındıran mekânlarıyla da ayrı bir önem kazanıyor. Giriş kapısının üst kısmında buz pisti, spor salonu, kapalı havuzu, migros marketi, starbucks, yemek katı ve sinema katı ile hizmet veriyor. En yeni ve en güncel filmleri burada izlemeniz mümkündür. MetroCity alışveriş merkezinde birçok iş ilanları bulabilirsiniz. Birçok mağaza ve alışveriş merkezinde bulunan birçok faaliyet gösteren yerlerde iş ilanı yazılarını görebilirsiniz. İstanbul büyük bir metropol şehri olduğu için alışveriş merkezlerine talep fazla oluyor.  Bu nedenle çalışacak personele ihtiyaç duyuluyor.

MetroCity AVM de Bir Çok Mağaza Personel Alımı Yapıyor

Hemen hemen 10 mağazadan 5 tanesi personel alımına ihtiyaç duyarlar. Başvurularınızı ister internet üzerinden ister insan kaynakları bölümüne gelerek yapabilirsiniz.  Genelde ek iş ilanları  arayanlar alışveriş merkezine gelerek part time olarak iş başvurusunda bulunabilir. Genelde mağazalarda bulunan reyon ve stok sayım gibi işleri yapabilirsiniz. Bu sizi hem yormaz hem de size  vakit kazandırır. Mağazalarda part time olarak çalışmayı okul okuyan öğrenciler tercih ediyor. Okul harici zamanınızı emek karşılı ile paraya çevirebilirsiniz. Günlük ek iş yapmak isteyenler alışveriş merkezine gelerek işlere bakabilir. Genelde mağazalarda ki indirimden faydalanmak isteyenler mağazalara yoğunluk olmasında başrol oynar. Bu yoğunluğun azalmasını sağlamak için işletmeler alınacak personel sayısını belirleyerek ona göre eleman alım havuzu oluştururlar.

Tam zaman Ve Günlük Olarak Çalışabileceğiniz Birçok İş Var

Avm’lerde bulunan çalışanlar her alanda önem katıyor. Bir alışveriş merkezinin güvenliğinin sağlanması önemlidir. Güvenlik görevlisi olabilirsiniz. Avm ve mağazalara birçok güvenlik görevlisi alımı oluyor. Güvenlik görevlisi dışında temizlik personelleri de aranıyor. Temizlik işinde başarılı olan kişiler başvurularını yapabilir hatta cv hazırlayarak insan kaynakları bölümüne gelerek çalışmak istediği alanda cv bırakabilir. Aranan uygun personellere dönüş yapılarak görüşmeye çağırılıyor. MetroCity AVM birçok alanda iş imkânı sağlıyor. Sitemiz üzerinden güncel iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1af82

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9213