0212 909 39 16

Metro Garden AVM 204 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Çocuklarınız ve sizlere muhteşem etkinliklerin sunulduğu Metro Garden AVM yılların bilgi birikimleri doğrultusunda kurulmuştur. Devasa bir alanda hizmet sunan alışveriş ve yaşam merkezi ünlü isimlerin de yer aldığı devasa bir kitap fuarına ev sahipliği yapıyor. Bu sayede her alandan aradığınız kitapları alışveriş merkezinde bulabilirsiniz. İstanbul’un en geniş hizmet kataloglu alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Metro Garden Alışveriş merkezi bu sayede alışveriş ve sosyal aktivitelerinize renk katıyor. Güler yüzlü personeli ve konforlu alanları sayesinde tüm beklentilerinizi karşılıyor. Geniş bir bütçe üzerinden hizmete sunulan alışveriş merkezi konforlu restoranları ile dikkatleri üzerinde yoğunlaştırıyor. Bu sayede alışveriş ve sosyal aktiviteler boyunca restoranlardan da birbirinden lezzetli yemeklerden tadabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Dünyanın en kaliteli mağazalarını alışveriş merkezinde bulabilirsiniz. Günlük iş ilanları sunulan alışveriş merkezinde çocuk, erkek ve kadın giyim, market, yapı market, zücaciye, hediyelik eşya mağazası, büyük mağaza, spor ve aksesuar mağazası, takı ve saat mağazası gibi birçok mağazaları görebilirsiniz. Sağlık alanında tüm ürünler, kırtasiye mağazası için de alışveriş ve yaşam merkezini tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmetleri sayesinde geniş bir müşteri tabanı oluşturan alışveriş merkezinden ödemenizi nakit veya kredi kartından yapabilirsiniz. Kurumsal anlamda hizmetler sunulan yaşam merkezinden birbirinden eğlenceli kültür, sanat, oyun türlerinde yer alabilirsiniz. Çeşitli etkinliklerin bolca yer aldığı alışveriş merkezinde bu sayede çocuklarınıza kusursuz bir kişisel gelişim dönemi sunabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Avantajlar dünyası olan alışveriş merkezinden iş ilanı kataloğundan dilediğiniz mesleği seçebilirsiniz. 2019 yılı boyunca en çok tercih edilen yaşam merkezlerinden olan alışveriş merkezi sayesinde sürekli olarak yapabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz. Alışveriş merkezinde Müzikli Çocuk Tiyatrosu, Uzaya Yolculuk Başlıyor, Çılgın Parkur ve daha birçok etkinliklerde yer alabilirsiniz. Ünlü sanatçıların yer aldığı birbirinden eğlenceli konser organizasyonlarında ailece yerinizi alabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmetler sunulan yaşam merkezinden memnun kalma garantisi sunuluyor. İstanbul’un en işlek yaşam merkezlerinden olan alışveriş merkezi konumu itibariyle de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede İstanbul’un birçok bölümlerinden metrobüs, otobüs veya özel aracınız ile ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Ulaşımı

Geniş ek iş ilanları sunulan alışveriş merkezi Necip Fazıl Mahallesi – Alemdar Caddesi, no:940 Ümraniye-İstanbul bölgesinden hizmetler sunuyor. Mesai saati sabah 10.00 ve kapanış saati ise akşam 22.00 olan alışveriş merkezi bu sayede sizlere uzun süreli olarak hizmet sunuyor. Konforlu ve oldukça geniş bir otopark alanı da sunan alışveriş merkezine bu sayede aracınız ile ziyaret edebilirsiniz. Ailecek ziyaret edebileceğiniz konforlu yaşam merkezinde kampanyalı fiyatlardan ürün satın alabilirsiniz. Eğitimli kadrosu sayesinde yaşam merkezinde dilediğiniz bölümler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Güvenlikli otopark sahası sayesinde aracınızı gönül huzuru içerisinde otopark sahasına teslim edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Günlük Ek İş İlanları

İstanbul’dan yüksek kazançlı günlük ek iş yapmaya karar verdiğinizde yaşam merkezini tercih edebilirsiniz. Sıradan alışveriş merkezlerinden oldukça farklı olan prestijli alışveriş merkezinden günlük temizlik, reyon ve stok sayım görevlisi olarak çalışabilirsiniz. Bunun haricinde tercihiniz doğrultusunda güvenlik görevlisi, otopark görevlisi, aşçı, mağaza ürün satış görevlisi, üst düzey yönetici gibi birçok farklı iş kollarında da yerinizi alabilirsiniz. İş kolları hakkında eğitim programı da sunulan alışveriş merkezinden bu sayede başvurduğunuz iş kolunda herhangi bir zorluk yaşamanız söz konusu değildir. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=093ee

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0eb3a