0212 909 39 16

Merter Migros AVM 228 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Geniş bir sahada hizmet sunan devasa alışveriş merkezi konforlu mağazalara sahiptir. Merter bölgesinden yoğun olarak tercih edilen alışveriş merkezi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede aradığınız ev ürünleri için Merter Migros Alışveriş Merkezini ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli alışveriş merkezi hipermarket statüsünde 8 bin 300 metre karelik bir alanda hizmet sunuyor. Köklü bir geçmişe sahip olan Merter Migros Alışveriş Merkezi onlarca çalışana ev sahipliği yapıyor. Merter Migros AVM iş ilanları kataloğuna da sahiptir.

Merter Migros AVM Özellikleri

Birçok özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Merter Migros AVM geniş otopark alanına sahiptir. Bu sayede alışveriş merkezine özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. Merter bölgesinin kaliteli alışveriş merkezinde beyaz eşya, cep telefonu, aksesuar, manav, ev ürünleri ve daha birçok farklı alanlarda kaliteli mağazalara ulaşabilirsiniz. Beklentilerinize hitap eden profesyonel alışveriş merkezinden kampanya dâhilinde alışveriş yapabilirsiniz. Merter Migros Alışveriş Merkezi kaliteli engelli bölümü, çocuk emzirme bölümü, dinlenme bölümü, güvenlik ve temizlik personeli bölümü, yönetim bölümü gibi birçok bölümlerden oluşuyor.

Merter Migros AVM Ulaşım

Günlük iş ilanı için Merter Migros Alışveriş merkezi Güngören bölgesine yakın konumda bulunuyor. Bu sayede Güngören, Merter, Taksim, Beyoğlu gibi bölgelerden Merter Migros Alışveriş Merkezine dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Merter Migros Alışveriş Merkezi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, General Ali Rıza Gürcan Caddesi, E-5 Yolu-Merter Sapağı-Güngören/İstanbul adresinde yer alıyor.

Merter Migros AVM Otopark Durumu

Kaliteli  günlük ek iş ilanları sunan Merter Migros Alışveriş Merkezi konforlu ve modern bir otopark alanına sahiptir. Özenle hazırlanmış otopark sahası sayesinde aracınızı zahmetsiz bir şekilde park edebilirsiniz. Merter Migros Alışveriş Merkezi otopark alanından ayrıca ücretsiz bir şekilde faydalanıyorsunuz. Bu sayede tercihiniz doğrultusunda ailece özel aracınız ile alışveriş merkezini mesai saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli kafeterya bölümüne de sahip olan alışveriş merkezinde bu sayede alışveriş sonrası burayı da ziyaret edebilirsiniz.

Merter Migros AVM Ek İş İlanları

Pek çok alanlardan ek iş ilanları yayınlanan Merter Migros Alışveriş Merkezi’nden bu sayede beğendiğiniz ek işlere başvuru yapabilirsiniz. Yüksek kazançların sunulduğu kaliteli alışveriş merkezinden ek iş yaparak ekonomik bütçenize ek katkılar yapabilirsiniz. Merter Migros Alışveriş Merkezi bünyesinde günlük olarak birbirinden kazançlı ek işleri kolayca icra edebilirsiniz. Alışveriş merkezi yetkili personeli tarafından bu konuda teknik destekler alabilirsiniz.

Merter Migros AVM Günlük Olarak Sunulan Ek İşler

İstanbul’un en kaliteli alışveriş merkezlerinden biri olan Merter Migros Alışveriş Merkezi bünyesinde günlük olarak temizlik işlerine başvurabilirsiniz. Kadın ve erkeklere hitap eden günlük temizlik işleri sayesinde kazancınızı günlük olarak elde edebilirsiniz. Merter Migros Alışveriş Merkezi bünyesinde onlarca bireyler günlük temizlik işleri sayesinde günlük ek kazanç sağlıyor. Öğrenci olmanız durumunda okul masraflarınızı, ev hanımı olmanız durumunda mutfak masraflarınızı kolayca karşılamak açısından Merter Migros Alışveriş Merkezi günlük temizlik iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Merter Migros AVM’de Sunulan Diğer İşler

Ek işler konusunda da beklentilerinize hitap eden Merter Migros Alışveriş Merkezi bünyesinde güvenlik görevlisi, reyon görevlisi, stok sayım elemanı, danışman, personel birimlerinde üst düzey görevli olarak mesleki anlamda da pek çok işler icra edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde yer aldığı Merter Migros Alışveriş Merkezi iş ilanları günlük olarak yayınlanıyor. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6c7c9

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f18ec