0212 909 39 16

Merkez Kayaşehir 169 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Muhteşem bir alışveriş merkezi olan merkez Kayaşehir, İstanbul’da Başakşehir civarında faaliyet sürdürmeye devam ediyor. Alışveriş Merkezi bünyesinde birçok imkân olarak sizlere sunuluyor. Metro ve özel aracınız ulaşım sağlamanız mümkün. Toplu taşıma araçları ile de kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz merkez Kayaşehir, alışveriş yapabileceğiniz muhteşem bir merkez. Özel aracınız ile ulaşım sağladığınız zaman otopark hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hem açık otopark hem kapalı otopark seçenekleri bulunuyor. Alışveriş Merkezi bünyesinde, çocuk oyun alanları, bisiklet koyma alanı, engelli yolu, mescit ve bebek bakım odaları gibi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkânlar sunuluyor. Bu imkânlar doğrultusunda hem alışveriş yapabilir, hemde özel ihtiyaçlarını karşılayarak uzun süre alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz. Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan birçok mağaza ve Restoran sayesinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Merkez Kayaşehir Özellikleri

Merkez Kayaşehir bünyesinde birçok mağaza ile alışveriş yapma imkânı sizlere sunuyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı olarak alışveriş yapabileceğiniz muhteşem bir merkez. Her kitleye hitap edebilen, her bütçeden kişinin alışveriş yapabileceği merkez Kayaşehir, uygun fiyatlı olması sebebiyle de genellikle tercih ediliyor. Büyük bir alışveriş merkezi olduğu için binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Alışveriş yaparken keyif alabileceğiniz birçok Cafe ve Restoran bulunuyor. Alışveriş esnasında küçük bir mola vermek istediğiniz zaman, muhteşem kafelerinde bir kahve içebilir ve dinlenebilirsiniz. Şık kafeleri ve kaliteli restoranları ile hizmet sunmaya devam ediyor. Alışveriş Merkezi büyük ve çok fazla tercih edildiği için, günlük olarak elemana ihtiyaç duyuluyor. Özel günlerde ve bayramlarda bu yoğunluk daha da arttığı için, daha fazla iş imkânı açılıyor.

Merkez Kayaşehir Hangi Mağazalardan Oluşuyor?

Merkez Kayaşehir birbirinden farklı ve dünyaca ünlü birçok mağazanın birleşiminden oluşuyor. Alışveriş Merkezi içerisinde, yerli ve yabancı tüm markaları bulabilirsiniz. Alışveriş Merkezi bünyesinde, her türlü kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok mağaza bulunuyor. Bebek bakım ürünleri, ayakkabı mağazaları, çanta mağazaları, kıyafet mağazaları, takı ve aksesuar mağazaları, cep telefonu aksesuar mağazaları teknolojik mağazalar gibi farklı pek çok mağaza bulunuyor. Bu kadar işlek olan ve herkes tarafından tercih eden merkez Kayaşehir, bünyesinde çalıştırılmak üzere eleman alımı için birçok ilanı sunuyor. Iş arayanlar için, kurumsal kimlik adı altında çalışabileceğiniz merkez Kayaşehir oldukça ideal bir iş deneyimi olabilir. Iş ilanları merkez Kayaşehir bünyesinde, eleman ihtiyacı olan firmalar tarafından veriliyor.

Çalışma Alanları Çok Geniş

Merkez Kayaşehir bünyesinde çalışmak için farklı iş imkânları bulunuyor. Tam zamanlı ve part-time olarak çalışabileceğiniz olanaklar sunuluyor. Ek iş ilanları kapsamındaki ilanları değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kurumsal merkezde çalışmak ve size iyi bir iş deneyimini kazandırabilir. Onun için her iş fırsatını değerlendirebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Merkez Kayaşehir büyük bir alışveriş merkezi olduğu için, farklı departmanlarda birçok elemana ihtiyaç duyuluyor. Merkezde en çok temizlik ve güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyuluyor. Merkez Kayaşehir bünyesinde bulunan mağaza ve restoranlar için de elemanlar aranıyor. Bay ve bayan garson, bay ve bayan kasiyer, teknik servis ekipleri, reyon görevlisi, otopark görevlisi gibi günlük ek iş ilanları veriliyor. Sistemimiz üzerinden gerekli ilanları başvuru yapabilirsiniz. Sistemimizden CV hazırlayarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir şekilde sistemimiz üzerinden tüm iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d768f

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=40188