0212 909 39 16

Mc Ajans 1682 izlenme

(7)
Şirket Hakkında

Mc Ajans film, dizi, reklam ve klip senaryosunda olması gereken karakterleri, rolüne en yakın olan ve bu portföye yakın kişilerden seçer. Belirli eğitimler vererek genç oyuncu adaylarına büyük bir şans sunmaktadır. Bu sebeple sektördeki en önemli firmalarla çalışan Mc Ajans bu anlamda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Cast ekibi her geçen gün büyüyen Mc Ajans iş ilanları ile yeni yüzler bularak birçok insanın istediği rolde başarılı olmasını sağlamaktadır. Sektöre yeni yüzler kazandıran firma oldukça geniş bir cast ekibine sahiptir.

Mc Ajans Hakkında

Mc Ajans yeni simalar ve yeni yetenekler bularak, bireyleri yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyor. Gelişmeleri için uygun olan eğitim, motivasyon, bireysel yönetim ve alt yapıya uygun kariyer programları geliştirir. Oyuncu adaylarının gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Ayrıca Mc Ajans oyunculuk ilanları günümüzde birçok kişinin hayallerini gerçekleştirmesi için oldukça önemli bir şans olmuştur. Mc Ajans bünyesinde olan birçok farklı dalda yetenek kategorisinden insanlar barınmaktadır. Mc Ajans bünyesinde bulunan dansçılar, modeller, oyuncular, sunucular, hostesleri birbirinden farklı TV kanallarına, koreograflara, reklam ajanslarına ve klip yönetmenlerine önererek iş imkânı sağlamaktadır. Fakat bu yönlendirmeler ajansta kayıtlı olan üyelerin gayretleri, saygısı, sabrı, özverisi ve hayallerine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca Mc Ajans iş ilanları sayesinde sektördeki birçok şirket ve firmaya oyuncular kazandırmaktadır.

Mc Ajans Oyunculuk İlanları

Mc Ajans başvuran insanların genel olarak çok az bir kısmı istedikleri iyi rollere sahip olabilmektedir. Örneğin 150 kişinin %10’u kadar kişi ancak istedikleri rollere sahip olabilmektedir. Bunun sebebi de insanların istedikleri rollerin kendilerine uygun olmayışı ya da bu işe girmek isteyen kişilerin hayallerinin isteklerinin yetersiz olmasından kaynaklanır. Özellikle son günlerde TV dünyasında ekranlarda görünmek bu sektörde yer edinmek, insanlara zor gibi görünse bile bu sektörün yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Türk sinemasının büyümesini hesaplarsak günümüzde her yaştan insana ihtiyaç duyulan bir sektör olduğunu kolayca anlayabiliriz. Özel yapım ve reklam şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren Mc Ajans yeteneği olan kişileri eğitmek konusunda oldukça başarılı adımlar atarak özverili bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Mc Ajans Hakkında

Günümüzde sosyal medya ve TV dünyasında birçok film ve dizi çekilmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Bu sebeple sektörün her zaman yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Yetiştirdiği oyuncular için profesyonel eğitim sistemi hazırlayan Mc Ajans oyunculuk ilanları sayesinde birçok kişi TV dünyasına hazırlamaktadır. Birçok oyuncu adayını eğitmeyi kendine ilke edinmiş olan ajansımız, oyuncuların ilk başvuru tarihinden itibaren şan eğitimi, diksiyon ve kamera önü kursları için birçok profesyonel eğitmenleri ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Mc Ajans dinamik, geleceğe dair büyük idealleri olan, saygılı ve özverili profile sahip olan yetenekleri bünyesinde yetiştirerek bu anlamda birçok kişinin hayalini gerçekleştirmeyi idealleri arasında bulundurmaktadır.

Casting Mc Ajans iş ilanları oldukça yoğun ilgi görmekte ve bu ilanlardan birçok kişiye eğitimler vermektedir. Mc Ajans bünyesinde eğitim almak isteyen bireylerin öncelikle hayallerine oldukça bağlı olması, eğitimlere sabır ve yüksek bir motivasyonla katılması gerekiyor. TV ve oyunculuk sektöründe birçok kişiye ihtiyaç olması ajansa her başvuran kişinin oyuncu olacağı anlamına gelmemektedir. Bunun için kişilerin olabildiğince eğitimlere özen göstermesi ve eğitmenlere karşı saygılı olması gerekmektedir. Mc Ajans ailesinin en büyük idealleri, bünyesinde yer alan her yaştan bireyin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek ve bu anlamda ülkenin en iyi işlerini çıkarmaktır. Bu yolda iyi bir adım atmak için başvuru yapmayı unutmayın.

7 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir ( 3.75 average based on 7 Değerlendirme )

 1. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By dolandırıcılar

  Arkadaşlar paravan bir şirket kurulmuş büyük otellerde insanları kandırıyorlar eğitim için verilen 660 lira dandirik 5-10 dakikalar youtube videolarından oluşuyor eğer bunu okuyosanız bilinki umarım bi gün hesaplaşırız

 2. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  Insanlarin guvenlerini suistimal eden. Basvuran herkesten bastan savma bir halta yaramayan sozum ona egitimi 600 tl.karsiligi veren uyduruk bir sertifika yollayan guvenirsiz sahtekar ve dolandirici ne oldugu belirsiz bir isyeri

 3. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  Sadece insanlardan para alasıya kadar arayıp mesaj atan aldıktan sonra bidaha aramayan bir ajanstır onca kişinin hayaliyle oynamak ve hakkına girmekten başka yaptığınız birşey yok...

 4. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  İnsanları kandırmayın

 5. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By ?

  Dolandırıcı ajans sakin güvenmeyin

 6. Kötü

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Asiye

  İş ayarlicaz diyip asla dönüş yapmayan insanların parasını yiyen umutları ile oynayan bi ajans. Uzak durun

 7. Dolandırıcı ajans

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Gizem

  Tam bi dolandırıcı ajans sakın yanından bile geçmeyin

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a03bb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=251d3