0212 909 39 16

Mc Ajans 4482 izlenme

(22)
Şirket Hakkında

Mc Ajans film, dizi, reklam ve klip senaryosunda olması gereken karakterleri, rolüne en yakın olan ve bu portföye yakın kişilerden seçer. Belirli eğitimler vererek genç oyuncu adaylarına büyük bir şans sunmaktadır. Bu sebeple sektördeki en önemli firmalarla çalışan Mc Ajans bu anlamda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Cast ekibi her geçen gün büyüyen Mc Ajans iş ilanları ile yeni yüzler bularak birçok insanın istediği rolde başarılı olmasını sağlamaktadır. Sektöre yeni yüzler kazandıran firma oldukça geniş bir cast ekibine sahiptir.

Mc Ajans Hakkında

Mc Ajans yeni simalar ve yeni yetenekler bularak, bireyleri yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyor. Gelişmeleri için uygun olan eğitim, motivasyon, bireysel yönetim ve alt yapıya uygun kariyer programları geliştirir. Oyuncu adaylarının gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Ayrıca Mc Ajans oyunculuk ilanları günümüzde birçok kişinin hayallerini gerçekleştirmesi için oldukça önemli bir şans olmuştur. Mc Ajans bünyesinde olan birçok farklı dalda yetenek kategorisinden insanlar barınmaktadır. Mc Ajans bünyesinde bulunan dansçılar, modeller, oyuncular, sunucular, hostesleri birbirinden farklı TV kanallarına, koreograflara, reklam ajanslarına ve klip yönetmenlerine önererek iş imkânı sağlamaktadır. Fakat bu yönlendirmeler ajansta kayıtlı olan üyelerin gayretleri, saygısı, sabrı, özverisi ve hayallerine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca Mc Ajans iş ilanları sayesinde sektördeki birçok şirket ve firmaya oyuncular kazandırmaktadır.

Mc Ajans Oyunculuk İlanları

Mc Ajans başvuran insanların genel olarak çok az bir kısmı istedikleri iyi rollere sahip olabilmektedir. Örneğin 150 kişinin %10’u kadar kişi ancak istedikleri rollere sahip olabilmektedir. Bunun sebebi de insanların istedikleri rollerin kendilerine uygun olmayışı ya da bu işe girmek isteyen kişilerin hayallerinin isteklerinin yetersiz olmasından kaynaklanır. Özellikle son günlerde TV dünyasında ekranlarda görünmek bu sektörde yer edinmek, insanlara zor gibi görünse bile bu sektörün yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Türk sinemasının büyümesini hesaplarsak günümüzde her yaştan insana ihtiyaç duyulan bir sektör olduğunu kolayca anlayabiliriz. Özel yapım ve reklam şirketlerine eğitimli oyuncular yetiştiren Mc Ajans yeteneği olan kişileri eğitmek konusunda oldukça başarılı adımlar atarak özverili bir çalışma prensibi benimsemiştir.

Mc Ajans Hakkında

Günümüzde sosyal medya ve TV dünyasında birçok film ve dizi çekilmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Bu sebeple sektörün her zaman yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır. Yetiştirdiği oyuncular için profesyonel eğitim sistemi hazırlayan Mc Ajans oyunculuk ilanları sayesinde birçok kişi TV dünyasına hazırlamaktadır. Birçok oyuncu adayını eğitmeyi kendine ilke edinmiş olan ajansımız, oyuncuların ilk başvuru tarihinden itibaren şan eğitimi, diksiyon ve kamera önü kursları için birçok profesyonel eğitmenleri ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Mc Ajans dinamik, geleceğe dair büyük idealleri olan, saygılı ve özverili profile sahip olan yetenekleri bünyesinde yetiştirerek bu anlamda birçok kişinin hayalini gerçekleştirmeyi idealleri arasında bulundurmaktadır.

Casting Mc Ajans iş ilanları oldukça yoğun ilgi görmekte ve bu ilanlardan birçok kişiye eğitimler vermektedir. Mc Ajans bünyesinde eğitim almak isteyen bireylerin öncelikle hayallerine oldukça bağlı olması, eğitimlere sabır ve yüksek bir motivasyonla katılması gerekiyor. TV ve oyunculuk sektöründe birçok kişiye ihtiyaç olması ajansa her başvuran kişinin oyuncu olacağı anlamına gelmemektedir. Bunun için kişilerin olabildiğince eğitimlere özen göstermesi ve eğitmenlere karşı saygılı olması gerekmektedir. Mc Ajans ailesinin en büyük idealleri, bünyesinde yer alan her yaştan bireyin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek ve bu anlamda ülkenin en iyi işlerini çıkarmaktır. Bu yolda iyi bir adım atmak için başvuru yapmayı unutmayın.

22 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir ( 3.84 average based on 22 Değerlendirme )

 1. Dolandırıcılık

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Abdulgani

  Kesinlikle başvuru yapmayın. Ajans kayıt parası adı altında 660 TL istiyorlar, kayıt olduktan sonra bir daha aramıyorlar. Ayrıca zaten oyuncu olmak istiyorsanız yeteneğiniz de varsa zaten para alınmaz. Kayıt olmayın mc ajansa kesinlikle!!!

 2. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  5 ay oldu ne arayan var nede soran 20kez aradım bizle mahtap olan elif hanım ile birtürlü görüşemedik ama bende kandırıldıgımı hissediyorum

 3. Şikayet

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Kadir

  Oyunculuk hepsi yalan. Eğitim yok hizmet yok. Basvuru ile 660₺ alıp yoluna gidiyorlar

 4. Yalancının

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By By

  Sakın ama sakın kanmayın ben eşimin yüzünden kızım için 880 kakaladılar eğitüm ypk menajer o bu valla hepsi yalan millet bizim gibi kerizlerden zengin oluyor yukardı biri yazmış şirket alakayı kesmedi rol play diye biri iş verdi acaba konulu mu idi o iş

 5. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Melih

  By anonim arkadaşım sanırım benım yorumuma karsı bı antipatin olmuş meyve veren ağaç taşlanır durduk yere bilip bilmeden bana karşı bu şekilde ithamlar kullanma sende oyunculuk yeteneği yok diye mi saldırıyorsun

 6. ÖĞRENCİ

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By MEHMETCAN GÖKCÜ

  İyi Günler Ben Bu Ajansa Kayıtlıyım 2 Hafta Önce Sertifikam Geldi Aradım Projelerde Size Göre Yer Olursa Menejeriniz Arıyacak Dediler İnşallah Gerçektir 660 TL Boşa Gitmez Eğer Dolandırıcılarsada 660 TL Beni Fakir Etmez Ama Onlarında Allah Belalarını Versin

 7. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By sahte

  İnstagram sayfası tamamen güven kazanmak için bunlar dolandırıcı arkadaşlar sakın ola inanmayın

 8. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By yalan

  660 lira eğitim vaadiyle dolandırıldım.

 9. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By anonim

  Arkadaşlar şimdide kendi çalışanlarına sahte hesaplardan sahte yorumlar yapıyolar şikayet var sitesindeki tüm kötü yorumları nasıl olduysa kaldırtmışlar dolandırıcılıkta bir numaralar takdir ediyorum izmir geldiğimde umarım sizi bulurum.

 10. Rol play

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Başak burcu

  Merhabalar ben başak kendim rol play olarak başvuruda bulundum, gayet güler yüzlü ve samimi çalışanları ile bana geri dönüş yaptılar. Ardından irtibatlarını kesmeden birkaç işte rol play olarak görev aldım gayet iyi bir işletme.

 11. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Süleyman

  Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar ben bu ajansa kayıtlı oyuncuyum, öyle yoldan geçerken kayıt oldum ve şansım biraz da yaver gitti yani siz sırf kayıt yaptırdınız ve 10 gün içinde size geri dönmediler diye oyuncu olamadım s gibi hayal kırıklıklarını bir marka yada her neyse bunu karalama gerek yok

 12. MC Ajans konya

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By gynsns

  Bir an kendimi seçilmiş olarak görüp Anemon hotel'e gittiğim bir ajans. Hatta ilk mesaj attiklarinda gidememistim nasıl olduysa gittim. Öyle tatlı dille konuşuyorlar ki garanti veriyorlar vs. foto çekiniyorlar acayip bir dümen var ortada. Aslinda bakarsanız videolar YouTube'dan eklenmiş atak içerikler, benim fotoğraflarım yüklenmis siteye. Bugün aradılar odemeniz gecikti diye 15 Ağustos son tarihmiş. 25'i olunca aradilar özelden. Açıkçası ben ilk başta başvurduğumda 60 TL nakit verdim ve 200 X 3 sonra ödersiniz dedi ve sanırım senete imza attım ama senet oldugindan emin değildim ben sözleşme sandım. Bana hiçbir hizmet vermedikleri halde para istiyorlar. Zaten videolar YouTube'da var. İnanın ödemeyeceğim ne olacaksa olsun 600 lira kolay kazanılmıyor bu devirde. Ve görüyorum ki 660'i ödeyip de hiç çağrılmayanlar da var. Ben bekleyeceğim bana opsiyon da sundular 12 ay taksit ödeyin diye. Ben detaylı sordum bugün ödeyemezsem ne olur diye icralik olursunuz dedi.

 13. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  Vay be beni de aradılar . Nerdeyse inanacaktım. Bu yorumları görmem iyi oldu ! Vay sahtekarlar !

 14. İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By

  Aynen tam dolandırıcı bir sahtekar firma Allah'imdan bulsunlar

 15. 1

  İş / Yaşam Dengesi
  İletişim
  Üst düzey yönetim
  Kültür ve Değer
  By Ben kandım siz kanmayın

  Kolay para kazanmanın yolunu bulmuşlar. 5 para etmez sahtekar bir ajans

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=052c4

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d0b7d