0212 909 39 16

Masko Mobilya Kenti 196 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Masko Mobilya Kenti, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan en büyük mobilya alışveriş merkezidir. Yaklaşık dört yüz elli bin metre kare içerisinde yer alan Masko, çok farklı zevklere hitap eden çeşitlilikte, mobilya satışı yapmaktadır. Masko içerisinde yer alan mobilya mağazalarının yaklaşık yüzde otuzu fabrikasyon üretim yaparken, bunların yüzde yetmişi de imalata dayalı mobilya tasarımı yapmaktadır. Ulaşım bakımından son derece rahat bir bölgededir. İkitelli’de bulunan mobilya merkezine, farklı noktalardan toplu ulaşım araçları bulunmaktadır. Otobüs ve minibüslerle rahatlıkla ulaşılabilirken, metro vasıtasıyla da gelmek mümkündür. Ana hat üzerinde bulunması, özel araç ile gelecek olanlar için, son derece kolay bulunmasını sağlayacaktır. Çok sayıda mağaza bulunması, her zevke yönelik mobilya ihtiyacının karşılanması için önem taşımaktadır.

Masko Mobilya Kenti’nin Tercih Edilme Nedeni

Masko Mobilya Kenti’nin tercih edilme nedenleri arasında, çok farklı mobilya alternatifinin bulunması gelir. Yaşam alanları için ihtiyaç olan mobilyalar içerisinde, ev, ofis ve iş yeri mobilya çeşitleri de yer alır. Evler için düşünülen mobilyalar arasında, salon takımları, oturma odaları, çocuk ve genç odaları başta gelecektir. Ayrıca, kanepe, zigon, yemek odası çeşitleri ile de çok sayıda model zenginliğini görmek mümkündür. Kurumsal çalışan pek çok büyük mobilya mağazasının bu alanda yeri bulunmaktadır. Mobilyacılık üzerine çalışmak isteyen ve iş arayanlar için, belli tarihlerde iş ilanı verilmektedir. Masko Mobilyacılar Sitesi, işleyiş bakımından da kurumsal bir yapıdadır. İdare heyeti ve yönetim kurulu bulunmaktadır.

Böyle büyük bir kurumdaki iş ilanları, burada çalışmak isteyen kişiler tarafından takip edilmesi önerilecektir.

Türkiye’nin Mobilya İhracatı

Türkiye’nin mobilya ihracatında Masko’nun yeri çok önemlidir. Günümüzde, Orta Doğu, Avrupa Birliği ülkeleri gibi dünyanın farklı bölgelerine mobilya ihracatını yapan kuruluştur. Mobilya mağazalarında göze çarpan en önemli özellik, birçok firmanın, isteğe özel mobilya tasarımı yapmasıdır. İşçilik ve el emeği, bu mağazalarda öne çıkan en önemli özelliktir. Alınan mobilya, uzun süre bozulmadan kullanılacak yapıdadır. Kaliteli, sağlam ve kişiye özel tasarımlardır. Buradan alınan mobilyalar, kısa bir süre sonra klasikleşecek ve yakın gelecekte antika özelliğini kazanacaktır.

Masko Çalışanı Olmak

Masko’da farklı alanlarda iş alımları yapılmaktadır. Güvenlik, temizlik elemanı, reyon sorumlusu, tanıtım elemanı gibi. Ayrıca, mobilya mağazalarında belli dönemlerde marangoz ve tasarım ekibine de ihtiyaç duyulmaktadır. Günlük ek iş isteyenler için de dönemlik iş ilanlarını görmek mümkündür. Yarı zamanlı çalışmak isteyenler için de çok sayıda iş alımı yapılmaktadır. Burada önemli olan husus, ayrıntılı olarak hazırlanmış bir cv ile başvuru yapılmasıdır. Tüm iş tecrübeleri ve yeteneklerin yazıldığı öz geçmiş, işverenler tarafından dikkate alınacaktır. Masko’da büyük toplantı ve konferans salonları da bulunmaktadır. İşini profesyonelce yapan büyük mobilya mağazalarından oluşmuş, köklü bir kuruluştur.

Masko’da İş Alımları

Masko bünyesinde partime ya da yarı zamanlı çalışmak isteyenler için de ek iş ilanları bulunmaktadır. Ek iş ilanlarını, sitemiz üzerinden takip etmek te mümkündür. Belli dönelerde çıkan iş alım yazıları için sitemizin incelenmesi önem taşır. Sitemiz üzerinden, Masko içerisinde uygun olan pozisyon için iş başvurusu da yapılabilir. Huzurlu, kurumsal ve güvenilir bir ortamda çalışmak isteyenler için Masko, tercih edilecek kurumlardan biridir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9bf2a

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=eee6d