0212 909 39 16

Marmara Park AVM 377 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden olan Marmara Park AVM sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde İstanbul genelinden yoğun olarak tercih ediliyor. Dev bir saha üzerinden hizmet sunan kaliteli alışveriş merkezi güncel iş ilanları sunması sayesinde yüzlerce bireye ev sahipliği yapıyor. Birbirinden markalı yüzlerce mağazaya ev sahipliği yapan Marmara Park AVM haftanın 7 günü boyunca mesai yapıyor. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanları, konforlu alanları, geniş alışveriş reyonları, geniş ürün katalogları ile kuruluş tarihinden buyana ilgi odağı olan Marmara Park Alışveriş Merkezi hizmete sunulduğu günden itibaren ülkemizin en köklü alışveriş merkezleri listesine dâhil edilmiştir. Yaklaşık olarak 8 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan Marmara Park Alışveriş Merkezi yüksek refah seviyesi açısından gerekli olan tüm donanımlara sahiptir.

Marmara Park AVM Nerede Hizmet Sunmaktadır?

2019 yılı boyunca iş ilanı yayınlanan Marmara Park AVM Mevlana Mahallesi, Çelebi Mehmet Caddesi, No:33/A 34515 Esenyurt İstanbul bölgesinde hizmet sunuyor.  Aile wc, bebek odası, danışman bölümü, çocuk emzirme bölümü ve daha pek çok bölümlere sahip olan Marmara Park Alışveriş Merkezi tüketicilere eşsiz bir alışveriş ve yaşam konforu sunmaktadır. Yılların donanımları ile hizmete sunulan Marmara Park Alışveriş Merkezi gerek konumu itibariyle ve gerekse de kurumsallığı itibariyle Avrupa kıtasının en prestijli alışveriş merkezleri listesinde yer almaktadır.

Marmara Park AVM Özellikleri

Geniş özelliklere sahip olan Marmara Park AVM bu sayede tüketicilerin tüm beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap etmektedir. Konforlu asansörler, çocuk oyun alanı, alışveriş alanı, dinlenme salonu, kuru temizleme alanı, mescit alanı, oto yıkama alanı, taşınabilir şarj cihazı alanı ile insanlara kusursuz hizmet sunuyor. Aynı zamanda terzi alanı, kuru temizleme alanı, standart wc alanı, otopark alanı, güvenlik alanı, yönetim alanı, personel alanı gibi geniş alan kataloglarına sahip olan Marmara Park AVM bu sayede İstanbul ilimizin en geniş hizmet kataloglu alışveriş merkezleri listesinde yer alıyor.

Marmara Park AVM Ulaşım Olanakları

İstanbul merkezine oldukça yakın bir konumda yer alan Marmara Park Alışveriş Merkezi ek iş ilanları duyuruları da sıklıkla sunmaktadır. Bu sayede temizlikçi, reyon görevlisi gibi ek işler yapmak isteyenler Marmara Park AVM üzerinden güncel cv hazırlayarak başvuru yapabilmektedirler. Ülkemizin ilk uzay temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park Alışveriş Merkezine Taksim, Güngören, Bağcılar, Beşiktaş, Mecidiyeköy ve birçok İstanbul bölümleri üzerinden tramvay veya metro üzerinden kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Bununla birlikte pek çok otobüs hatları üzerinden de alışveriş merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Marmara Park AVM Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Profesyonel günlük ek iş alanlarının yer aldığı Marmara Park AVM Ece Türkiye tarafından yaklaşık olarak 220 milyon Euro’luk dev yatırım sonucunda hizmete sunulmuştur. Yaklaşık olarak 100 bin metre karelik devasa bir alanında 17 Ekim 2012 tarihinde hizmete sunulan Marmara Park Alışveriş Merkezi ortalama olarak 250 adet mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Yaklaşık olarak 4 bin araç potansiyelli devasa bir otopark alanına da sahip olan Marmara Park Alışveriş Merkezi bu sayede İstanbul’un en büyük otopark alanına sahip olan alışveriş merkezleri listesinde yer almaktadır.  Uygun konuma sahip olması sayesinde özel araç üzerinden de ziyaret edilen Marmara Park Alışveriş Merkezindeki iş olanaklarından faydalanmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d4ebb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4b38f