0212 909 39 16

Marmara Forum AVM 226 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Standart bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan Marmara Forum Alışveriş Merkezi bu sayede İstanbul’un en çok tercih edilen alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. Oldukça geniş bir hizmet sahasına sahip olan Marmara Forum AVM üzerinden güncel pekçok farklı alanlardan iş ilanları görülebilmektedir. Geniş mağaza katalogu sunan devasa alışveriş merkezi sayesinde güncel temizlik, güvenlik, reyon görevlisi iş olanaklarından faydalanabilmektesiniz. 300’ün üzerinde yerli ve yabancı markaları bünyesinde bulunduran Marmara Forum Alışveriş Merkezi kusursuz iç ve dış dizaynı, kaliteli sinema salonları, mağazaları, fitness ve spor salonu sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde bulundurmaktadır.

Marmara Forum AVM Nerede Bulunmaktadır?

İstanbul’un en gözde alışveriş mağazalarından olan Marmara Forum Alışveriş Mağazası iş ilanı oldukça yoğun bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede İstanbul genelinden pekçok bireyler Marmara Forum Alışveriş mağazası bünyesinde mesai yapmaktadır. Ulaşım bakımından da avantajlı bir konumda yer alan Alışveriş Merkezine bu sayede Zeytinburnu Transfer Merkezinin yaklaşık olarak 1 kilometrelik yakınında yer alan Alışveriş Merkezine Zeytinburnu Metro İstasyonu üzerinden kolayca erişim sağlanabilmektedir. Zeytinburnu Metro İstasyonuna metrobüs, otobüs, dolmuş üzerinden ulaşılabilmektedir.

Marmara Forum AVM Özellikleri

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri listesinde yer alan Marmara Forum AVM sahip olduğu eşsiz özellikler sayesinde Avrupa ülkelerinden gelen turistler tarafından da tercih edilmektedir. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı Marma Forum AVM bu sayede yerli ve yabancı ünlüler tarafından da ziyaret edilmektedir. Türkiye’nin en fazla bölüme sahip olan sinemasına da ev sahipliği yapan devasa alışveriş merkezi teknolojinin merkezi olarak da ün salmıştır. Alışveriş merkezinde pekçok dünyaca ünlü teknolojik firmaların mağazaları hizmet sunmaktadır. Ev dekorasyonun en prestijli ve tercih edilen markaları da Marmara Forum Alışveriş Merkezinde bulunmaktadır. Aynı zamanda en eğlenceli sosyal aktivitelerde yerinizi almak istediğinizde de Marma Forum Alışveriş Merkezini tercih edebilmektesiniz.

Marmara Forum AVM’de Bulunan İş Fırsatları

Türkiye’nin en kaliteli ve geniş müşteri tabanı alışveriş merkezlerinden biri olan Marmara Forum AVM’de birbirinden muhteşem ve yüksek maaşlı iş fırsatları da bulunmaktadır. Mesleki anlamda ve ek iş ilanları olarak da sunulan iş olanakları sayesinde yüzlerce genç kuşaktan bireyler istikrarlı bir şekilde meslek sahibi olmaktadır. Yüzlerce her alandan kaliteli mağazaların yer aldığı Alışveriş merkezinde bu sayede kuyumcu elemanı, güvenlik elemanı, temizlik elemanı, takı ve züccaciye reyon görevlisi, araç yıkama görevlisi, araç park etme görevlisi ve daha birçok farklı alanlarda güncel iş olanaklarından faydalanılabilmektedir.

Marmara Forum AVM İş Başvurusunda CV Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avantajlı alışveriş merkezi olan Marmara Forum Alışveriş Merkezi günlük ek iş veya sürekli iş ilanlarında kusursuz bir CV iş başvuru belgesi hazırlanabilmesi açısından bazı ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmaların hakkınızda detaylı bir şekilde bilgi alabilmesi ve uygun iş olanaklarından faydalanabilmeniz açısından CV hazırlama konusunda özenle hareket etmeniz tavsiye edilmektedir. CV belgenizde özgeçmiş kısmını detaylı ve olduğu gibi hazırlamanız, geçmişte iş deneyimlerinizi açık bir şekilde belirtmeniz tavsiye edilmektedir. Gerektiği durumda CV iş başvuru konusunda profesyonel bireylerden destek talep etmenizde fayda bulunmaktadır. Günlük olarak onlarca güncel iş ilanlarının yayınlandığı Marmara Forum Alışveriş merkezi sayesinde kalıcı ve beklediğiniz yüksek kazançlı bir işe sahip olabilmektesiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş olanlarına başvuru yapabilmektesiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=159f5

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b95a0