0212 909 39 16

MARKA ADASI OPTİK 233 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İzmir Karşıyaka’da bulunan bir şirket olan Marka Adası Optik için E – Ticaret Personeli alımı olacaktır. Online satış kanallarında alınacak personeller farklı zaman dilimlerinde görev yapacaklardır. Totalde 5 bayan eleman alınacaktır.

Marka Adası Optik Hakkında

Şirkete E – Ticaret Personeli alınacaktır. Bu şekilde çalışan adaylar birbirleri ile dönüşümlü olarak çalışırlar. İzmir Karşıyaka’da bulunan E – Ticaret ofislerinden internet mağazasının ürünlerinin stoklarını kontrol etmek çalışanların görevleri arasındadır. Ürünlerin fiyatlarından,  stokta kaç adet kaldığından, ürün denetimlerinden, müşteri ile iletişimden ve sorunların çözülmesinden, iade etmek gibi bir durum söz konusuysa eğer, iade işleminin baştan sona kadar doğru bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmak, müşteri memnuniyetini sağlamak gibi çalışma alanları vardır. Tüm bunlara ek olarak, diğer departmanları E – Ticaret ile ilgili alanlarda  uyum ve düzen sağlayarak bir bütün elde etmek de E – Ticaret Personeli olan çalışanların görevlerinden biridir. Kısaca müşteri bilgilendirmeden, rapor hazırlamaya, iade işlemlerini kontrol etmekten, stok kontrolüne kadar geniş bir çalışma alanı vardır.

Marka Adası Optik Kariyer Fırsatları

Marka Adası Optik şirketinin aradığı E – Ticaret Personeli ile ilgili tercihen Carel –Photoshop kullanmayı bilen adaylar aranılan özellikler arasındadır. Online perakendecilik ve mağazacılık sektöründe daha önce çalışmış veya bu çalışma alanında deneyim kazanıp kendini bu alanda geliştirmek isteyen adaylar aramaktadır. Kariyer hedefi olan ve kariyer hedefini E – Ticaret üzerinden planlayan adaylar E – Ticaret Personeli alımında ekstra tercih sebebidir.  Adayların yoğun iş temposuna ayak uydurabilmesi gerekmektedir. Ayrıca çalışma saatleri konusunda problem yaşamayacak adayların başvuru yapması gerekir. Bu alanda çalışacak adaylar hafta sonu da  yarım gün olarak çalışacaklardır. Plan yapma ve organizasyon ayarlama konularında  kabiliyeti yüksek, kısa sürede iyi işler çıkartan elemanlar ile  yoluma devam etmek isteyen şirket toplamda 5 adet bayan personel alımı yapacaktır. Telefondan iyi iletişim kurabilecek, internet üzerinden işlemler yapabilecek, internet ve teknoloji bilgisi olan kendini güzel ifade edebilen, iletişim becerisi ve sorun çözme kabiliyeti yüksek olan bayan elamanları bekliyor.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f2095

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hizmet
  • Lokasyon İzmir
  • Adres Bahariye, Hidayet Erzeybek Sk No:3, 35600 Karşıyaka/İzmir
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a554c