0212 909 39 16

Maltepe Park AVM 204 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Maltepe Park AVM, İstanbul’da Cevizli semtinde yer alan alışveriş merkezlerinden biridir. D100 Karayolu üzerinde olması ve çok sayıda otobüsün geçmesi ile ulaşımını kolaylaştırmıştır. Maltepe Park AVM hem ulaşım açısından hem de merkezi konumda olmasından ötürü tercih edilecektir. Pek çok önemli iş yerleri ve devlet binalarına yakın konumdadır. Adliye, hastane ve pek çok siteye yakınlığı, bu alışveriş merkezinin müşteri yoğunluğunu arttırmıştır. Çocuklar için tiyatro ve sinema salonları bulunmaktadır. Geniş otoparkında engelliler için de yer bulunmaktadır. Oto yıkama hizmeti de sunulması, alışveriş yaparken bu tarz hizmetler için zaman harcamak istemeyenler için tercih edilecektir.

Alışveriş Merkezinde Olması Gereken Tüm Hizmetler

Alışveriş merkezinden beklenen her türlü hizmeti, Maltepe Park AVM’ de bulmak mümkündür. Çocuklar ve gençler için özel alanlar, herkesin ilgi alanına ve zevkine hitap edecek alışveriş mekanları bulunur. Çok farklı kültürlerin mutfaklarını da bu alışveriş merkezinde görmek mümkündür. Evin ihtiyacı olan her türlü market malzemesi de Maltepe Park’ta mevcuttur. Geniş yemek alanı, restoran ve her çeşit içeceğin sunulduğu kafeler bulunmaktadır. WİFİ için ücret ödenmeyecek ve acil durumlarda revir hizmeti bulunacaktır. Keyifli anlar geçirirken, misafirlerin güvenliği de düşünülmüştür. Metroya yakınlığı, trafiğe girmek istemeyenler için, raylı sistemin tercih edilmesini sağlayacaktır. Burada günlük ek iş arayanlara oldukça fazla fırsat bulunmaktadır.

Maltepe Park AVM Çalışanı Olmak

Maltepe Park AVM çalışanı olmak, çalışan kişi için son derece önemli bir kariyer adımıdır. Alışveriş merkezinin belli dönemlerde verdiği iş ilanları olacaktır. İş arayanlar için bu ilanların takip edilmesi, önem taşır. Burada çalışan kişilerin en büyük avantajı, huzurlu bir ortamda çalışmanın rahatlığıdır. Mağazaların tümü kurumsal mantıkla çalışan, köklü firmalardır. İleride iş değişikliği yapsalar bile burada çalışmaları, kariyer hayatlarında önemli bir aşama ve tecrübe olacaktır. Alışveriş merkezine ulaşım, farklı araçlarla mümkündür. Bu konuda çok sayıda alternatif bulunur. Mevcut işi dışında ek iş arayanlara yönelik çok fazla imkan bulunmaktadır.

Maltepe Park AVM Mağazalarının Tercih Edilme Nedeni

Maltepe Park Mağazalarının tercih edilme nedenlerinin başında, mağaza sayısının çok fazla olması gelir. Bu konuda her zevke ve yaş grubuna çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Bulunan mağazaların pek çoğu uluslararası tanınan mağazalardır. Ayrıca mağazalarda çalışan kişiler, işlerinin ehli olan elemanlardır. Güler yüzlü hizmet, alışveriş merkezinin tüm çalışanlarında göze çarpacaktır. Boş zamanlarını keyifli bir şekilde geçirmek isteyenler için de tercih edilecektir. Sinema salonları, son derece modern ve son sisteme göre yapılmıştır. Para çekmek isteyenler için çok sayıda bankanın ATM’si bulunur. Bebekli anneler için ise, özel bebek bakım yerleri, biberon ısıtıcıları da yer almaktadır.

Ek İş Arayanlar İçin Alışveriş Merkezlerindeki İmkanlar

Maltepe Park, ek iş ilanları açısından da zengin bir içerik sunaktadır. Mağazacılık alanında kendini geliştirmek isteyenler için de güzel bir başlangıç yeri olacaktır.

Sitemizin bu konuda incelenmesi, ilgili alışveriş merkezindeki iş imkanlarına erişim açısından önem taşır. Güvenlik, temizlik elemanı, mağaza görevlisi pozisyonlarında iş ilanı belli zamanlarda açılmaktadır. Güvenilir ve huzurlu bir ortamda çalışmak isteyenler için, Maltepe Park Alışveriş Merkezi çok sayıda fırsat sunacaktır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ca2c8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9dcf