0212 909 39 16

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi 180 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Mahmutbey’in trafiğin tam ortasında bir nefes almak için duraklama merkezi olarak görülebilmektedir. 23 Mayıs 2014 yılında Torunlar gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından hayata geçirilmiştir. 148.840 metrekarelik bir alana sahiptir. Mimarisini “DDC Mimarlık” tarafından dizayn edilmiştir. 7 tepe İstanbul’dan ilham alınarak tasarlanmıştır. 350 yerli ve yabancı mağazası, 16 salonlu sineması ve 700 kişilik tiyatro sahnesi mevcuttur.

Mall of İstanbul’un içinde yürümekte zorluk çekenler için 43 adet asansör bulunmaktadır. 15.000 metrekarelik “Moi Park” kısmı yer almaktadır. Moi Park’in içinde çocuk ve yetişkinlere hitap edecek birçok eğlence alanları bulunmaktadır. Konut sahibi olmak isteyenler veya şirketler için kiralık ve satılık ofislere sahiptir.  34.241 metrekare ofis, 121.426 metrekare konut alanları mevcuttur.

Rezidans sahipleri için yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları ve çocuk oyun alanları kapalı otoparkları vardır. 250.000 metrekare yaklaşık 4 bin araç kapasiteli kapalı otoparkları vardır. Moi sahnesinde birbirinden farklı sanatçılar konserler vermektedir. Aile park alanı, bebek bakım odası, bisiklet alanı, danışma, emanet dolabı, Engelliler için atm, tekerlekli sandalye, taksi, ücretsiz müşteri servisi ve revir bulunmaktadır. Yetişkinlerin arkadaş grupları katılabilecekleri bowling salonları vardır. Geniş teras yemek katlarında eşsiz manzara eşliğinde yemekler tüketilmektedir. Anadolu Ateşin muhteşem dans gösterilerini moi sahnede izlenebilmektedir. Biletler sahne gişelerinden satın alınabilmektedir.

 Mall Of İstanbul İş İlanları

Alışveriş merkezleri artık hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Bu kadar içimizde olan mekânlarda iş imkânlarında bulunmaktadır. Aldığı ödüller sayesinde iş arayanlar için gözde kariyer fırsatları arasındadır. Mall Of İstanbul AVM uluslararası konseyin düzenlediği yarışma en iyi alışveriş merkezi ödülüne layık görülmüştür. Aldığı ödülü hak edercesine Alışveriş merkezi ziyaretçileri düşünülerek rahat bir atmosferde gezmeleri için geniş koridorlara sahiptir.

Koridorlarda gezinirken üst kattaki ve alt kattaki mağazalar eşit seviyede görülmesi sağlanmıştır. Mall Of İstanbul’un web sitesinden etkinlik takvimleri takip edilerek düzenlenen gösterilere bilet alınabilmektedir. Fırsatlar bölümünden alışveriş merkezinin içindeki mağazaların indirimlerini kontrol edilebilmektedir. Fırsatların ve eğlencenin diğer bir adresi olan Mall Of İstanbul’da iş ilanları bulunmaktadır.

İletişim bölümünden mail adresine CV’lerinizi gönderebilirsiniz. Diğer bir taraftan iş ilanı için alışveriş merkezinin telefon numarasından iletişime geçerek mülakatlara katılabilirsiniz. Kendisini bu yönde geliştirmek isteyenler birçok iş imkânları sunmaktadır. Çalışan personellerin öncülükleri düşünülmüştür. Misyonları arasında personellerine huzurlu bir ortam sağlayarak verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktır. Bu sayede müşteri memnuniyeti de düşünülmektedir.  Her türlü sorun, şikâyet ve önerileriniz içinde Mall Of İstanbul’la iletişime geçilebilmektedir. Sorun ve şikâyetlerinizin çözümümde tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır. Alınan öneri ve tavsiyeler ile alışveriş merkezinde isteğe yönelik değişikler yapılabilmektedir.

Mall Of İstanbul İş İlanları

Mall Of İstanbul alıveriş merkezinde kariyerine başlamak veya devam etmek için CV’lerinizi gönderebilirsiniz. İstediğiniz bölümü yazarak kendinizin verimli olacağınız kadroyu belirtebilirsiniz. Ya da temizlik, reyon elemanları, güvenlik yemek katı temizliği gibi vb. boşalan alanlar için değerlendirilmeye alınmaktadır. Gönderdiğiniz mailler insan kaynakları bölümünde saklanmaktadır. Vardiyalı, part time ve full time çalışma saatleri mevcuttur. Günlük ek işler ve ek iş imkânlar için başvuru yapılabilmektedir. Bu durumu ayrıca belirtebilirsiniz. Çalışma saatleri konusunda avantaj sağlamaktadır. Sinema salonu ve tiyatro sahnesi için gişe elemanları için başvurular alınmaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=736ab

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=dea1a