0212 909 39 16

M1 Merkez Kartal AVM 168 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Anadolu yakasının Kartal ilçesinde Yalnız Selvi Caddesi’nde konumlanmış olan M1 Merkez Kartal AVM 2000 yılının Temmuz ayında açılmış ve ziyaretçilerinin hizmetine girmiştir. Metro Properties tarafından yapılmıştır. 61.653 metrekare toplam inşaat alanına sahip bir yerde yapılmıştır. 23.732 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Kartal ilçesinin en işlek, nezih ve merkezi bir yerinde bulunmaktadır.

Özellikleri ve Hizmetleri

M1 Merkez Kartal Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kartal’da keyifli bir vakit geçirmenin konforlu ve renkli seçeneklerinden olan adresidir. İçerisinde bulunan hizmetlerin arasında hipermarketleri, çocuk oyun ve eğlence alanları, 35 taneye yakın yerli ve yabancı markaların satıldığı mağazaları, pizzası, mescidi, otopark hizmeti, bebek bakım odası, fast food yemek yerleri, engelli tuvaleti, ATM’leri, sağlık odası, kafeleri, restoranları, 9D sinema mağaza hizmetlerinden sadece bazılarıdır. Sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Otopark ve Ulaşım

Alışveriş merkezini ziyaret etmeye kendi aracınızla gelip yaklaşık olarak 1800 araç kapasiteli otoparkından tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isterseniz ise, Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi önünden 19E numaralı otobüse binerek, Pendik istikametinden 251 numaralı hatta binerek, Sancaktepe’den 132S veya 16U numaralı otobüsü kullanarak ve metro ile gelmek isterseniz ise M4 no’lu metro hattını kullanarak kolaylıkla bölgemizde bulunan alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Mağazaların ve Diğer Firmaların Verdiği İş İlanları

Alışveriş merkezi içesinde bulunan mağazalar ve diğer işveren firmalar çok sayıda eksik eleman ihtiyacını karşılamak için iş ilanı vermektedirler. Mağazaların ve diğer firmaların vermiş olduğu iş ilanları departmanları çeşitlidir. Stok sayımı elemanı, reyon sorumlusu, bilgi işlem, kasiyer, güvenlik elemanı, depo sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı ve diğer açık olan departmanlara işçi alımı devam etmektedir. İşveren firmalar ek iş ilanları vererek temizlik elemanı ihtiyacını bu şekilde ilan vererek karşılamaktadırlar. Firmalar hem devamlı iş arayan kişiler için hem de hafta sonu part time çalışmak isteyen kişiler için ise günlük ek iş ilanı vererek eleman aramaktadırlar. İnternet üzerinden de çok sayıda personel ilanı bulunan firmaların şartları gayet iyidir.

CV Yapmanın Önemi

İşverenin işine başvuru yapmadan önce iyi bir özgeçmiş oluşturunuz. Kendi isminizi belli eden bir mail adresi oluşturunuz. Güzel çekilmiş bir vesikalık fotoğraf koymanız sizin açınızdan son derece iyi olur. Çünkü ilk izlenim oldukça önemli olmaktadır. Yalan beyanatlarda kesinlikle bulunmayınız. İşverenin istediği kriterde olsanız bile yalan söylemeniz size eksi puan getirecektir. Mesleki bilgilerinizi tam olarak belirtiniz. Çok fazla uzun CV yapmayınız ve imla kurallarına önem veriniz En son çalıştığınız yerdeki işlerini tarih sırasına göre yazınız. Referansınızı yazarken amirinizin görevini ve ismini telefon numarasını ekleyerek belirtiniz.

En son çalıştığınız yerdeki yöneticinizin ismini referans olarak belirtmeniz işveren tarafından olumlu karşılanır. Çünkü en son çalıştığınız yerdeki işten sorunlu bir şekilde ayrılmadığınızın güvenini işverene referansı belirterek vermiş olursunuz. Görüşme esnasında ise kılık kıyafetinize dikkat ediniz. Sakal tıraşı olup mümkünse kravat takınız. Resmi kıyafet giymeye özen gösteriniz. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve başvuruda bulunmak istediğiniz iş ilanlarına rahatlıkla müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=03182

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f74cc