0212 909 39 16

Lotus World AVM 208 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Beykoz bölgesinin en gözde alışveriş merkezi olan Lotus World AVM birçok özellikleri ile dikkat çekiyor. Profesyonel personele ev sahipliği yapan alışveriş merkezinden bu sayede konforlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yılların deneyimlerine sahip olması sayesinde müşteri memnuniyeti üst düzeyde yer alan alışveriş merkezinde aradığınız birçok kataloglardan ürün alışverişi yapabilirsiniz. Ödemenizi dilerseniz nakit veya kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Kurumsal olarak hizmetler sunan alışveriş ve yaşam merkezine İstanbul’un birçok bölgelerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş bir alanda kurulan firmanın konforlu otopark alanından da faydalanabilirsiniz. Modern bir biçimde dizayn edilen otopark alanında bu sayede aracınızı gönül rahatlığı içerisinde teslim edebilirsiniz. 2019 yılının en iyi İstanbul alışveriş merkezlerinden olan firmadan indirimli fiyatlardan pek çok ürünleri satın alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikleri

2019 yılında Beykoz bölgesinden iş ilanları aradığınızda Lotus World Alışveriş Merkezini güvenle tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli iş fırsatlarının yer aldığı alışveriş merkezinden bu sayede hayalinizdeki işe kolayca sahip olabilirsiniz. Carrefour SA, HMK satış gibi pek çok ünlü mağazaların yer aldığı kaliteli alışveriş merkezinden bu sayede garantili olarak alışverişler yapabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyat tarifesinden ürünlerin yer aldığı alışveriş merkezinden günlük alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden olan alışveriş merkezinin otopark alanından ise ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü kadroya sahip olan firma bünyesindeki engelliler bölümünden, çocuk bakım bölümünden, konforlu restoran kısmından faydalanabilirsiniz. Dünyanın en gözde mağazalarının bulunduğu alışveriş merkezinde aradığınız ürünleri daha ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Kaliteli iş ilanı için alışveriş merkezine yönelebilirsiniz. Ev hanımları, emekliler, genç bireyler tarafından tercih gören alışveriş merkezinden pek çok güncel iş ilanlarına online olarak da başvuru yapabilirsiniz. Alışveriş merkezinden gıda marketten, ev ürünlerinden, zücaciyeden ve daha birçok farklı alanlardan ürün satın alabilirsiniz. Firmadan çocuklarınız için kaliteli oyuncaklar satın alabilirsiniz. Birbirinden şık ve güzel hediyelik eşyalar için de alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş konusunda beklentileriniz doğrultusunda hizmetlerin yer aldığı alışveriş merkezi sayesinde ek ücretler ödemeniz söz konusu değildir. Saygın bir alanda yer alan firma sayesinde birçok ürünleri piyasa fiyatından düşük fiyata satın alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Otopark Durumu

Profesyonel ek iş ilanları için alışveriş merkezi ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. En geniş iş kataloğunun sunulduğu alışveriş merkezinden bu sayede yüksek kazançlı iş kolunda yerinizi alabilirsiniz. İş konusunda da profesyonel eğitim hizmetlerinin sunulduğu alışveriş merkezinden bu sayede zorluk çekmeniz söz konusu değildir. Geniş otopark sahasına ev sahipliği yapan alışveriş merkezinden bu sayede dilerseniz aileniz ile birlikte özel aracınızla da firmayı ziyaret edebilirsiniz. Güler yüzlü ve disiplinli otopark personeli sayesinde aracınızı firma otoparkına güven içerisinde bırakabilirsiniz. Aracınız doğrudan otopark görevlileri tarafından kusursuz bir şekilde gözlemleniyor. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Firma otopark alanı geniş bir yapıda olduğundan mesai saatleri boyunca aracınızı kolayca park edebilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Adresi

Kurumsal günlük ek iş için yapmanız gereken alışveriş merkezini seçmektir. İstanbul genelinden de tercih gören alışveriş merkezinden güvenlik görevlisi, reyon görevlisi, otopark görevlisi, komi, yardımcı komi, temizlikçi gibi birçok farklı türden iş alanlarına başvuru yapabilirsiniz. SSK, yol ve asgari ücret gibi sosyal haklardan faydalanmak için alışveriş merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5436a

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f66e7