0212 909 39 16

Lamp 83 Aydınlatma 296 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

1963 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile faaliyete başlayan, yarım yüzyılı aşan tecrübesine ve sahip olduğu teknolojik üstünlüklere tasarımcı kimliğini de ekleyen, nitelikli ve uzman ekibi ile aydınlatma sektörüne birçok yeniliği, öncü hizmeti ve teknolojiyi sunan LAMP 83; Türk aydınlatma sektörünün öncü markalarından biridir.

Kurulduğu günden bu yana var olma sebebini “Kurumsal ve Bireysel Müşteri Memnuniyeti” olarak ifade eden, hızla büyüyen, öğrenen ve sürekli gelişen bir kurum olan LAMP 83, faaliyet gösterdiği her alanda en iyiyi arama hedefinde en büyük destek ve motivasyonu yine müşterilerinden alır.

LAMP 83, Stratejik Yönetim, Toplam Kalite, Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi modern yönetim süreçlerini müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek için bir araç olarak kullanır.

Firma, 600’den fazla ürün özgün tasarımı, aydınlatma proje hizmeti ve standart ürünlerin yanı sıra müşteriye yönelik ‘konsept’ yaratabilme becerisiyle her zaman ‘Doğru Aydınlatma’ felsefesini uygulamaya çalışır. LAMP 83; mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, rezidanslar ve diğer yapılar için standart veya ihtiyaca uygun olarak LED çözümlerini  ve diğer geleneksel aydınlatma aygıtlarını tasarlar, geliştirir, projelendirir ve üretir.

LAMP 83, Dudullu OSB içinde yer alan ve yılda 1.000.000 aydınlatma aygıtı üretme kapasitesine sahip olan 22.000 m2’lik fabrikasında, kendi markasını taşıyan ürünlerini Avrupa Birliği normlarına uygun olarak üretmektedir.

Enerji tasarrufu, verimlilik, kalite, kullanım ömrü, ileri teknoloji ürünü kontrol sistemleri ve dayanıklılık hususlarında müşterilerine en uygun çözümleri sunmak için çalışan ve ışığın kontrol edilmesi konusunda uzmanlaşan LAMP 83,  15’in üzerindeki distribütörü ile beraber, özellikle Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracat yapmaktadır.

2015 yılı başında faaliyete geçen ve çalışanlarımıza servis, fabrikada bünyesinde üretilen kahvaltı ve yemek, hobi ve oyun alanı gibi imkanların sunulduğu ve çalışma saatlerinin personele kişisel zaman kalacak şekilde düzenlendiği yeni fabrikamızda, büyüme trendine giren firmamıza katkı yapacak yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c58ac

Lamp 83 Aydınlatma has posted 3 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 3 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Dudullu OSB 2. cad. No.22 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İSTANBUL
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6c290