0212 909 39 16

Küresel Hukuk 282 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hukuki anlaşmazlıkların çözülmesi her zaman bağımsız mahkemelere müracaat yoluyla çözülmez. Kimi durumlarda, büyük davalara dönüşmesi muhtemel anlaşmazlıkların sulh yoluyla çözüme kavuşması mümkündür. Küresel Hukuk iş ilanları arasında öne çıkan duyurularını, sizler için hazırlamaktadır. Sizde arabuluculuk, ticari ve iş sözleşmelerinden kaynaklı tartışma zeminin yatıştırma konusunda kendinize güveniyorsanız, Küresel Hukuk bünyesinde görev alabilirsiniz.

Küresel Hukuk, kurulduğu 2006 yılından bu yana ‘zamanınız ve paranız size kalsın!’ prensibini adeta hayata geçirir. Hukuki danışmanlık hizmetinin yanı sıra, uzlaşı zemini için hızlı ve etkili çözümlerin üretilmesinde, söz sahibidir. Müvekkil edinilen başvuru sahiplerinin maruzatları hakkında, gerek ulusal gerekse de uluslar arası mevzuat hükümlerine amir kadrodan teşkil olunmuştur. Sektörün hayatına dokunan ve güncel gelişmeleri hali hazırda yürürlükte bulunan kanunlara göre yorumlamak yine, Küresel Hukuk personelinin başlıca misyonları arasında bulunur.

Küresel Hukuk Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere İş İlanları

Küresel Hukuk bürosu gücüne güç katacak, hukuk mevzuatının yanı sıra arabuluculuk yapılan alanlarla ilgili bilgi ve deneyim sahibi personel temini için Küresel hukuk iş ilanları verir. Gerçek veya tüzel kişi ya da gruplar arasında meydana gelen anlaşmazlıkların giderilmesi ve hukuki bilgilendirme hizmeti, başarılı şekilde verilmektedir. Alanında ön plana çıkan nitelikli hizmet sunumuna sahip büro, yeni personellerle birlikte bu özelliğine devam etmek ister. Bu bakımdan alanında uzman akademisyen kadrosu ile hukukçuların varlığına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Küresel Hukuk Bürosu’nun kurumsal hizmet verdiği başlıca alanları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Hukuki Danışmanlık ve Arabuluculuk,
  • Enerji ve Telekomünikasyon,
  • Bankacılık

Belirtilen alanlarda meydana gelen anlaşmazlık ve uzlaşı sorununun çözümüne yatkın personellere ihtiyaç duyulacaktır. Küresel hukuk iş ilanları verilirken; icra ve iflas işlemleri, fikri mülkiyet hakkının korunması, özelleştirme, proje finansmanı, gayrimenkul yatırım yönetimi gibi iş dünyasının ilgili olduğu işlemlerde etkin personel gücü oluşturulması hedeflenir.

Küresel Hukuk İş İlanları Müracaatı

Yukarıda belirtilen niteliklere sahip ama halen iş arayanlar arasında yer alanlar için müjdeli haber! Kendinizi belirtilen konularda yetkin olarak tanımlamanız durumunda ve ilgili kanuni mevzuatları biliyor olmanız halinde, takım arkadaşı olma ihtimalimiz artacaktır. Belirtilen alanlarda verilen iş ilanları için başvuru işlemleri resmi site üzerinden gerçekleştirilir.

Yapılacak iş başvurusu için CV doldur işlemine dikkat edilmelidir. Buna göre hazırlanacak CV’nin taşıması gereken asgari nitelikler şu şekilde olmalıdır;

  • Doğru göstergelerin kullanılmasına özen gösterin,
  • En ilgili anahtar kelimelere ve rakamsal ifadelere yer vermeyi unutmayın,
  • Zamanlamaya dikkat ederek, başvuru için geç kalmamaya özen gösterin.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=54a78

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hukuk
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Basınköy, Elif Sk. No:6 D:4, 34153 Bakırköy/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=182aa