0212 909 39 16

Küçükyalı AVM 180 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Küçükyalı AVM, İstanbul Anadolu yakasındaki önemli alışveriş merkezlerinden biridir. Küçükyalı’ya yakın bir konumda, Aydınevler’de bulunmaktadır. Metroya yakınlığı ve önünden çok sayıda toplu taşıma araçlarının geçmesi, kolay ulaşım sağlamaktadır. Son derece ferah bir ortama sahip olan bu alışveriş merkezi, geniş otoparkı ile çok sayıda aracı alacak kapasitededir. Yere doğru üç katlı otoparkı bulunmaktadır. En üst kat, restoran ve bazı markaların mağazalarına ayrılmıştır. Bu kattaki restoran ve kafeler, terasta açık alanda bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezinde gerek mimarisi ve gerekse atmosferi ile son derece seçkin ve nezih bir ortam yaratılmıştır. Çok sayıda markaya kolay erişim sağlanması ve her yaş grubuna uygun aktiviteleri ile gezilecek yerler içerisindedir.

Küçükyalı AVM Herkesin Memnun Kalacağı Mekanlar Arasındadır

Küçükyalı AVM, yeni açılan alışveriş merkezleri içerisindedir. Bu sebeple çok sayıda mağaza açılmakta ve yeni eleman arayışına girmektedir. Küçükyalı AVM’de belli zamanlarda iş ilanları verilmektedir. Bu iş ilanları genelde, temizlik ve güvenlik görevlisi alımı şeklinde olmaktadır. Ayrıca, satış sorumlusu, mağazalardaki stok takip elemanına da ihtiyaç oldukça fazladır. Yeni açılması sebebiyle, sürekli bir gelişme halindedir.

Alışveriş merkezinde çalışmak, günlük ek iş arayanlar için de tercih edilecek iş imkanları arasındadır. Böyle nezih bir ortamda işe başlamak ta çalışan kişiye artı değerler kazandıracaktır.

Küçükyalı AVM, her yaş kesimine hitap edecek bir mekandır. Çocuklar için oyun alanları, eğlence mekanları bulunur. Yetişkinler ve çocuklar için de sinema salonları bulunur.

Küçükyalı AVM Manzarası ve Nezih Ortamı İle Dikkat Çeker

Küçükyalı AVM, Adalar manzarası ve seyirlik terası ile dikkat çeken mağazalar arasındadır. Şık restoran ve kafeleri ile keyifli anlar yaşatacak yerler içerisindedir. Küçükyalı AVM, bir alışveriş merkezinden öte, eğlence ve yaşam alanlarından biridir. Avrupa standartlarında bulunan mağaza ve alanları, yüksek tavanları ve ferahlığı ile dikkat çeker. Dünyaca tanınan markaların mağazalarına kolaylıkla erişim sağlanabilir.

Ek iş ilanları verilen alışveriş merkezinde, iş arayanların bu ilanları takip etmesi önem taşır. Özellikle, öğrenciler ve ek iş yapmak isteyenler için yarı zamanlı çalışma imkanı sağlaması tercih edilmektedir.

Küçükyalı AVM İşe Yeni Başlayanlara Başarılı Bir Kariyer Sunar

Küçükyalı AVM, işe yeni başlayanlar ve bu sektörde kendini geliştirmek isteyenlere, başarılı kariyer sunar. Alışveriş sektöründe kendini geliştirmek isteyenler için önemli bir adım olacaktır. Bu mağazalarda seçkin bir ortamda başlamak, her zaman iş gelişimi açısından çok sayıda fırsat sunacaktır. Ulaşımının rahat olması, yarı zamanlı çalışma imkanı da sunulması, burada çalışmak için bir başka önemli nedendir. Sadece sinema salonlarının sayısı bile on ikidir. Kurulduğu alan ise oldukça geniştir. Yaklaşık altmış bin metre karelik alana yayılmış durumdadır. Çok sayıda mağazaları ve eğlence yerleri ile şehrin en güzel konumunda yer alır.

Küçükyalı AVM İçin Eleman Alımları

Bu denli büyük bir alışveriş merkezinde böyle nezih bir ortamın elemanı olmak isteyenlere öneri, eleman ilanlarının takip edilmesidir. Bu konuda sitemiz üzerinde belli zamanlarda iş ilanları bulunacaktır. Bu sebeple, sitemizin iş arayanlar için takip edilmesi, önemle tavsiye edilmektedir. Küçükyalı AVM, çalışanı olmak isteyenler için çok sayıda pozisyon bulunmaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02279

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3aa7a