0212 909 39 16

Kozzy AVM 229 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Anadolu yakasının Kadıköy ilçesinin Kozyatağı bölgesinde bulunan Kozzy AVM Anadolu yakasının ilk alışveriş merkezidir. E 5 karayoluna yakındır. Minibüs istikametinin Bağdat Caddesi’ndeki yürüyüş mesafesi konumundadır. Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Bayar Caddesi Baytur Konutları yanında Şakacı Sokak’ta yer almaktadır. Rönesans Gayrimenkul ve ortağı AGP tarafından 10.000 metre kare alan üzerine inşa edilmiştir.  14.500 metre kare kiralanabilir alana sahip olan alışveriş merkezi 30 milyon dolar gibi bir bütçeyle yapılmıştır. Nisan ayının 2010 yılında kapılarını ziyaretçilere açmıştır. Açılışına Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Selami Öztürk iştirak etmiştir. Resmi açılışını Deniz Baykal yapmıştır.

Özellikleri ve Hizmetleri

Modern ve şık mimari tasarımıyla hayata geçirilen Kozzy Alışveriş Merkezi içerisinde birçok etkinlikleri ve hizmetleri bulunmaktadır. İçerisinde 400 kişi kapasiteli Gazanfer Özcan tiyatrosu, 9 salonlu Avşar sinemaları, 65 tanenin üzerinde yerli ve yabancı markaları satan mağazaları, çocuk eğlence alanları, 2 katlı otoparkı, sergi alanları, yemek yiyecek restoranları, açık hava konseptli kafeleri, çocuk kulübü, insanların ibadetlerini yapabilecekleri mescidi hizmetlerinden bazılarıdır. Kozzy AVM gün ışığının her tarafta hissedildiği, semt sıcaklığını yansıtan özel mimari tasarımı ile ziyaretçilerine aydınlık ve sıcak bir ortam imkânı sunmaktadır. Ziyaretçiler pratik ve konforlu alışverişin ayrıcalığını Kozzy AVM’de rahatlıkla yaşayabilirler. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da açılmakta ve akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Otopark İmkânı ve Ulaşımı

Kozzy AVM’ye gelmek isteyen ziyaretçiler ister kendi özel araçlarıyla gelip otopark hizmetinden yararlanabilirler, isterlerse toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirler. 2 kattan oluşan ve toplam 260 araç kapasitesi olan otopark hizmeti hafta içi ücretsiz, hafta sonu ücretlidir. Ayrıca ziyaretçiler oto yıkama hizmetinden yararlanabilirler. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isteyen insanlar otobüs, metro ve dolmuş kullanarak rahatlıkla gelebilirler. Metro kullanarak gelmek isteyenler Kadıköy – Kartal metrosunu kullanarak Kozyatağı durağında inip yürüme mesafesinde ulaşabilirler. Otobüsle gelmek isteyen kişiler D – 100 Karayolunu kullanarak Kozyatağı – Beyazevler durağında inerek Bayar Caddesi üzerinde yürüyerek ulaşabilirler. Dolmuş kullanmak isteyen kişiler ise Kadıköy – Küçükbakkal minibüs hattını kullanıp Kozzy AVM’ye direk ulaşabilirler. Giden otobüs hatları 202 numara ve 16Y, giden metro hattı M4 hattıdır.

Mağazaların Sunmuş Olduğu İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan çok sayıda mağazalar iş ilanları vererek iş arayanlara bir fırsat sunmaktadır. Mağazalar genellikle stok sayım elemanı, kasiyer, reyon sorumlusu, temizlik görevlisi gibi departmanlara iş ilanı vermektedirler. Alışveriş merkezi ise kendi bünyesinde kadrolu olarak güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı gibi insanlar çalıştırmaktadır. Mağazalar ayrıyeten hafta sonu part time çalışmak isteyenler için günlük ek iş ilanı vererek insanlara ek gelir imkânı sağlamaktadır. Mağazalar hem kendi eleman ihtiyaçlarını karşılamak hem de uzun süreli çalışmak isteyen kişiler için ek iş ilanları vermektedirler. Çalışmak isteyen insanlar çok sayıda mağazanın vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat edebilirler.

CV Oluşturmanın Önemi

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına başvuru yapmadan önce dikkatli şekilde bir özgeçmiş hazırlamanız sizin çok faydanıza olacaktır. Kesinlikle bir tane resim bulunması ve mail adresinizin olması önemlidir. Açık ve net olunuz. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cba7d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f4140