0212 909 39 16

KOTON 1177 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Hızlı Moda Kategorisi’nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor.

1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan başarı hikayesini, bugün 30 ülkede 500 mağazada, aklını ve kalbini kullanarak çalışan 11.000 Kotonlu ile sürdürerek, 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 50 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor.

İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor.

Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye devam edecek olan Koton, çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak, global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor.

Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin, fırsatlarla dolu, yenilikçi ve vizyoner, global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=303ee

KOTON has posted 109 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 109 Jobs
  • Kategori Giyim, Perakende
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres AYAZAĞA MAH. AYAZAĞA YOLU, NO: 3 / MASLAK / AYAZAĞA / ŞİŞLİ / İSTANBUL
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b4f67