0212 909 39 16

Koltek Müşavirlik A.Ş. 236 izlenme

(0)
Şirket Hakkında
Hakkımızda

KOLTEK Müşavirlik, 1988 yılında Ankara’da kurulmuştur.

KOLTEK Müşavirlik; betonarme binalardan çelik yapılara, sulamadan otoyollara kadar her türlü alt yapı ve üst yapı projesini gerçekleştirebilecek bilgi, beceriye sahip tecrübeli ve kalifiye mimar ve mühendislerden oluşmaktadır. Koltek Müşavirlik sektöründe eleman sirkülasyonu en az olan firmalardan biridir ve bundan dolayı Koltek Müşavirlik iyi yetişmiş, uzun yıllardır firmada çalışmanın getirdiği deneyime ve firma prensip ve kalite bilincine sahip teknik personel kadrosuna sahiptir.

Firmanın hissedarları mimar, mühendis ve akademisyenlerden oluşmaktadır.

KOLTEK Müşavirlik A.Ş. altyapı ve üstyapı alanında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Demiryolları Genel Müdürlüğü, Limanlar ve Hava Meydanları Genel Müdürlüğü, T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Eti Holding A.Ş., T.C. Milli Savunma Bakanlığı ve çeşitli Belediyelere hizmet vermiştir. Koltek Libya Sirte-Bingazi arası hızlı tren demiryolu projesi inşaat kontrollük hizmetleri işini üstlenmiştir. Ayrıca Ürdün Mujib ve Güney Sulama Projesi, II. Kısım B Sözleşmesi işinin projelerini gerçekleştirmiş, Afganistan’da ise Kabil-Kandahar arası yol projelerini başarıyla tamamlamıştır.

FIDIC, EFCA ve TMMMB üyesi olan Koltek, yurtiçi ve dışında sektördeki diğer firmalarla rekabet edebilmenin tek koşulunun müşteriye kaliteli hizmet sunma ve müşteri memnuniyetinin sağlanması olduğunun bilincindedir.Bu doğrultuda Koltek Müşavirlik uzun vadeli hedef ve stratejilerini oluşturmuş, teknik kadrosunu bu hedef ve stratejiler doğrultusunda teçhiz etmiştir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=04374

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hizmet
  • Lokasyon Ankara
  • Adres 100. Yıl, Gölgeli Sk. No:30, 06700 Çankaya/Ankara
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f4140