0212 909 39 16

Kilim Grubu Kartaltepe Mensucat T.a.ş 62 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kilim Group

Kilim Group, 50 yılı aşkın faaliyet hayatı boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi, siz degerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş. Olarak kurulan ve bugün her biri kendi alanında başarılı beş şirketi (Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş., Kilim Dış Tic.ve Pazarlama A., Yeni Tekstil Mensucat Fabrikaları A.Ş. (Yeni Tekstil, Konfeksiyon Fabrikası), Hamle Tekstil San. Ve Tic. A.Ş, Kilim Mensucat San. Ve Tic. A.Ş.) bünyesinde barındıran Kilim Group, pamuktan ipliğe, kumaştan konfeksiyona ulaşan tekstil sektöründeki başarısı ile Türkiye’nin tekstil profiline katkılarını sürdürüyor.

Üretimlerinde modern makine parkuru ve 21. yüzyılın anahtar teknolojisi olarak kabul edilen Nano Teknolojiyi kullanan Kilim Group, kalite standartlarını yükselterek sektörü yeni teknolojilerle de tanıştırmayı misyon edinmiştir.

Kalitesini fabrikalarına yapılan yatırımlar ve ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi ile de tescilleyen Kilim Group; 96.000 m2 alanda, binlerce çalışanı ile aylık iki milyon metre dokuma ve 2.500 ton iplik üretim kapasitesine ulaşarak her yıl sektörün önemli ölçüde ihtiyacını karşılamıştır. Yeni Tekstil ile konfeksiyon alanında Amerika ve Avrupa’da önemli bir Pazar payına sahip olmuştur. İç pazardaki değerli müşterileri ve Türk Ordusu’na verdiği hizmet Kilim Group’un sektörün öncü ve köklü kuruluşu olmasında önemli rol oynamıştır.

Kilim Group, diğer başarılı şirketi HAMLE Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. İle Dış Giyim ve Döşemelik alanında yıllık otuz milyon metre fason ve mamul kumaş üretimi yapmaktadır. Reaktif Boya, Sülfür Boya, İndigo Boya ve Çok Renkli Baskı yaparak yüksek üretim kapasitesine ulaşmış felsefe olarak edindiği ’Toplam Kalite’’ anlayışı ile farklılığını bir kez daha ortaya koymuştur.

Kilim Group; başarıyı ve sürekliliğin teminatı olan dürüst hizmet anlayışı, kalite, zamanında teslim, uygun fiyat ve yenilikçi vizyonuyla siz değerli müşterilerine bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cdba4

Kilim Grubu Kartaltepe Mensucat T.a.ş has posted 3 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 3 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Yenidoğan Mah. Uluyol cad. No:10-14 34040 Bayrampaşa-İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5628b