0212 909 39 16

Keyap Dekorasyon 189 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Asya yakasında ve Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu bölgesinde hizmet veren Keyap Dekorasyon 1990-1997 yılları arasında inşa edilmiştir. İstanbul’un Asya yakasının önemli ticaret ve sanayi merkezidir. 120.000 metre kare üzerine kurulmuş modern ve çağdaş bir yapıdadır. Yaklaşık 450 metre kare ve 900 metre kareden oluşan 200’e yakın iş yerleri bulunmaktadır. 3 katlıdır. Ayrıyeten 65 metre kare teras katı bulunmaktadır. Keyap Dekorasyon Alışveriş ve Ticaret Merkezi konum olarak Tem otoyoluna yakındır. İçerisinde döşemelik kumaş, halı, perde, ev tekstili, gıda, finans, bebek ürünleri, orman ve inşaat ürünleri, matbaa, çerçeve, dekoratif tablo, aydınlatma ve yaşam alanları için aksesuarlar bulunmaktadır. Ziyarete gelen kişilerin yemek ihtiyaçlarını karşılayacak restoranları bulunmaktadır. Özel ve indirimli fiyatlarının olması ziyaretçilerinin tercihlerini buraya çekmektedir. 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları mevcuttur ve özel güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. En büyük özelliği içerisinde bulunan mağazaların ve iş yerlerinin deprem şartnamesine uygun olmasıdır. Su, elektrik, doğalgaz ve telefon gibi alt yapı çalışmaları modern şekilde tamamlanmıştır.

Otopark ve Ulaşım

Keyap Dekorasyon’a ister özel aracınızla gelip otopark hizmetinizde yararlanabilir isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Park ve ulaşım sorunu yoktur. Keyap Dekorasyon otopark hizmeti ücretlidir. Keyap Dekorasyon Ticaret Merkezi’ne topla taşıma araçlarını da kullanarak gidebilirsiniz. Otobüsle gelmek isterseniz 131YS ve 19D no’lu hatları kullanmanız yeterli olacaktır. Metro ile gelmek isterseniz M5 metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Tercihiniz dolmuş olacak ise C-70 numaralı minibüsleri kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Keyap Dekorasyon Ürünleri Ticaret Merkezi’ne gelmek isteyen ziyaretçiler konumu kolay olduğu için daha çok toplu taşıma araçlarını tercih etmektedirler.

İş Fırsatları

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanları çalışmayan arkadaşlar için bir nimettir. Mağazalar eksik olan departmanlarındaki personel açığını kapatmak için belli zamanlarda iş ilanı vermektedirler. Mağazaların ve diğer aktif olan firmalar kendi bünyelerinde güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı çalıştırmaktadırlar. Ayrıyeten hafta sonu part time çalışmak isteyen kişiler için günlük ek iş diye ilanları camlarına yapıştırmış olarak sık sık görebilirsiniz. Firmalar stok sayımı, reyon sorumlusu, depo elemanı ve sorumlusu, mağaza müdürü yardımcısı, kasiyer gibi ilanlar vermektedirler. İşveren firmalar internet üzerinden de ek iş ilanları vererek iş arayan arkadaşlara istihdam sağlamaktadırlar. Mağazaların ve diğer firmaların vermiş olduğu iş ilanlarına yoğun talepler olmaktadır.

CV Önemi

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat yapacak çalışmayan arkadaşlar iyi bir özgeçmiş hazırlamalıdır. Özgeçmişinizde bir tane vesikalık çekilmiş fotoğrafınız ve isminizi belli eden bir mail adresinizin bulunması gerekmektedir. İlk izlenim her zaman önemlidir. Özgeçmişiniz çok uzun olmamalıdır. CV’nizde vermiş olduğunuz bilgi sizi mülakata çağırmalarını sağlamalıdır. CV’nizde kesinle çelişkili ve yalan bir bilgi olmamasına dikkat ediniz. Güven her zaman ön plandadır. Açık ve net bilgi vermeli ve samimi olunmalıdır. Kılık kıyafete gittiğinizde görüşmeye dikkat ediniz. Daha önce çalışmış olduğunuz yerleri referans olarak belirtirken tarih sıralamasına önem gösteriniz. Daha önce çalıştığınız yerdeki yöneticinizin telefonunu ve ismini belirtmeniz önceki ayrıldığınız işten sorunsuz bir şekilde ayrıldığınız güvenini işverene göstermiş olur. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3b283

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ca1ea