0212 909 39 16

Kent Çarşı Ataşehir 243 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kent Çarşı Ataşehir, bulunduğu konum itibari ile en nezih semtlerden birindedir. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kent Çarşı, adından da anlaşıldığı gibi Batı Ataşehir’dedir. Çok muntazam sırlanmış alışveriş mağazaları ile sevimli ve kaliteli bir ortamda müşterilerine hizmet vermektedir. Çevresinde bulunan mağazaları ve yeme içme mekânları ile de Ataşehir’i gezmek isteyenler için güzel bir fırsat sunacaktır. Kent Çarşı Ataşehir’e özel araçla gitmek son derece rahat olabildiği gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım bulunmaktadır. Otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunması yanında, metro ile ulaşım da sağlanabilmektedir. Farklı semtlerden kalkan minibüs seferleri ile alışveriş merkezine erişim sağlanabilecektir.

Kent Çarşı Ataşehir’in Tercih Edilme Nedeni

Kent Çarşı Ataşehir, çok büyük olmamakla birlikte, herkesin aradığını bulduğu kaliteli mağazalardan oluşan alışveriş merkezdir. Şehrin en nezih bölgelerinden birinde bulunması, bu civarı gezmek isteyenler için de tercih edilecek nedenler arasındadır. Alışveriş merkezinin içerisinde dünyaca ünlü markaların, mağaza şubelerini görmek mümkündür. Kapalı otoparkı sayesinde park sorunu yaşamadan burada alışveriş imkânı tanıyacaktır. Çok farklı ilgi alanlarına yönelik mağazalar bulunmaktadır. Hobi, kişisel ev ve giyim eşyalarına yönelik mağazaları ile tercih edilen merkezler arasında gelir. Kuru temizleme, kuaför, mücevher gibi farklı kategorilerde alışveriş yapmak ya da hizmet almak mümkündür. Ferah iç yapısı ile gelenlerin keyif alacakları mekânlar arasındadır.

Kent Çarşı Ataşehir’de Çalışma İmkânı

Kent Çarşı Ataşehir, gezilecek yerler arasında bulunduğu gibi, çalışmak isteyenler için de tercih edilecek merkezler arasındadır. Alışveriş merkezi, büyüyen yapısı ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek için belli dönemlerde iş ilanları vermektedir. Güvenlik önlemleri, alışveriş merkezinin en önem verdiği konular içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle, güvenlik personeli alımı belli zamanlarda sıkça açılan ilanlar arasındadır. Temiz ve nezih ortamında hijyen, önem verilen konular arasındadır. Temizlik elemanı ihtiyacı da alışveriş merkezinde öne çıkmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına müşteri temsilcileri ve mağaza elemanı alımı yapılmaktadır. Stok sayımı ve reyonlarda görev yapacak personel alımları için de iş ilanları verilmektedir.

Ek İş Arayanlar İçin Nezih Bir Ortamda Çalışmak

Günlük ek iş arayanlar için, Kent Çarşı Ataşehir, önerilecek merkezlerin başında gelir. Konumu itibari ile rahat ulaşılabilecek merkezler arasındadır. Mağazaların profesyonel ve kurumsal yapısı, çalışanlar için önemli bir tercih sebebidir. Bazı hukuki ve kanuni sorumluluklar, mağaza prensipleri nedeni ile önem verilen konular arasındadır. İş ve işçi güvenliği, zamanında maaş ödemesi ve sigorta primlerinin eksiksiz ve zamanında yatırılması gibidir.

Tüm bu hususlar, mağaza çalışanı olmak için tercih edilen nedenler arasındadır. Ek iş imkanı arayanlar için de partime çalışma imkanı sunulmaktadır. Bu sayede, mevcut işin yanı sıra, ek kazanç imkanı da sunulmuş olacaktır. Aynı zamanda mağazacılık kariyeri için de güzel bir başlangıç olacaktır.

Kent Çarşı Ataşehir’de İş İmkânlarının Araştırılması

Kent Çarşı Ataşehir, belli zamanlarda iş ilanı vermektedir. Bu iş ilanlarına sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşıp, inceleme imkânı bulunmaktadır.

Ek iş ilanları, en çok talep gören ilanlar arasındadır. Yarı zamanlı çalışmak isteyenler için, alışveriş merkezinin sunduğu imkânlar, tercih sebebi olacaktır. Ayrıntılı cv ile sitemiz üzerinden başvuru imkanı bulunmaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=02682

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9b06d