0212 909 39 16

Kartal Yemek AVM 200 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kaliteli Kartal yemek AVM kuruluş döneminden bu yana İstanbul Kartal bölgesinden hizmetler sunuyor. Daha çok yemek alanında hizmetler sunan alışveriş merkezi bu sayede Kartal bölgesinin öğün ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılıyor. Güler yüzlü ve eğitimli kadrosu sayesinde garanti kapsamında hizmetler sunuyor. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan alışveriş merkezi bünyesinde çok sayıda elemana ev sahipliği yapıyor. Konut ve işyerlerine yemek servisi hizmeti de sunan alışveriş merkezi bu sayede uzun mesailer üzerinden hizmet sunuyor. Oldukça geniş bir alanda kurulan alışveriş merkezi modern yapısı sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. Zengin yemek menüsü sayesinde damak zevkinize kusursuz bir şekilde hitap ediyor. Firma müşterilerine sunduğu hızlı yemek servisi sayesinde sektörde lider bir konumda bulunuyor. Bu sayede Kartal bölgesinden 3 öğün yemeğinizi doğrudan alışveriş merkezinden karşılayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

Karta bölgesinin en prestijli alışveriş merkezi olan Kartal Yemek Alışveriş Merkezi günlük yemek hizmetleri haricinde pek çok iş ilanları olanakları da sunuyor. Bu sayede alışveriş merkezi bünyesinde komi, komi yardımcısı, şef garson, güvenlik elemanı ve temizlik elemanı gibi birçok branşları tercih edebilirsiniz. Disiplinli bir  şekilde hizmetler sunan alışveriş merkezinde ayrıca icra etmek istediğiniz iş kolu hakkında da alışveriş merkezi ilgili personeli tarafından eğitimler alabilirsiniz. Bu sayede iş kolunu kolayca icra edebilir ve dilerseniz mesleki anlamda sürekli olarak da icra edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetler sunan alışveriş merkezinden bu sayede memnun kalma garantisi sunuluyor.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Profesyonel iş ilanı için alışveriş merkezini seçebilirsiniz. Kartal bölgesinin en çok tercih edilen yemek alışveriş merkezi olması sayesinde günlük 3 öğün yemek siparişi için alışveriş merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da tercihiniz doğrultusunda doğrudan özel aracınız ile sevdikleriniz ile birlikte alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Geniş ve açık otopark alanı sayesinde beğeni toplayan alışveriş merkezine bu sayede aracınız ile birlikte güvenle ziyaret edebilirsiniz. Firmadan birbirinden lezzetli sulu yemek çeşitleri, köfte ve kebap yemekleri, pilav yemek türleri, İstanbul iline özgü pek çok yemek türlerini tadabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda sabah kahvaltısı içinde alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Ekonomik fiyat tarifesinden günlük tüm öğünleriniz için alışveriş merkezine başvuru yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

Geniş bir bahçe alanına da sahip olan alışveriş merkezinde otopark ek iş ilanları için de başvuruda bulunabilirsiniz. Kaliteli otopark alanı sunan alışveriş merkezinde bu sayede otopark güvenlik elemanı olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmeti sunan alışveriş merkezine bu sayede ek masraf yapmadan aracınızı teslim edebilirsiniz. Çavuşoğlu Mahallesi-Spor Caddesi-No:132/Kartal-İstanbul adresinde yer alan alışveriş merkezi bu sayede kolay ulaşım olanağı sunuyor. Alışveriş merkezine Taksim, Beşiktaş, Güngören, Ataşehir ve birçok semtlerden metrobüs ve otobüs hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Ek İşler

Kaliteli günlük ek iş tercih etmek istediğinizde alışveriş merkezi iş departman sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir özgeçmiş belgesi hazırladıktan sonra alışveriş merkezindeki günlük temizlikçi, danışman, servis elemanı gibi iş olanaklarından faydalanabilirsiniz. SSK, yol masrafı ve en düşük maaş olarak asgari ücret sunulan alışveriş merkezinden bu sayede sürekli olarak kazanç elde edebilirsiniz. İş konusunda da beklentilerinize hitap eden kurumdan dilerseniz meslek olarak da birçok iş kolları seçebilirsiniz. Komi, komi yardımcısı, şef garson gibi yüksek kazançlı meslekleri de seçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ad78b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=530c7