0212 909 39 16

Kardiyum AVM 238 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kardiyum AVM bünyesinde birçok marka bulunduran ve 2010 yılında hizmete başlayan bir alışveriş merkezidir. İstanbul Çekmeköy/ Taşdelen’de bulunan Kardiyum AVM; otopark alanı, 13 bin metrekarelik kapalı alanı, sinema ve restoranları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. Kardiyum AVM İçerisinde; Tobacco Shop, Simit Sarayı, Sande Kozmetik, Flo, Kahve Durağı, Carrefoursa, Mudo, Happyland ve Burger King gibi ünlü markalar yer alıyor. Sabah saat 10.00 civarı hizmete açılan Kardiyum AVM gün içerisinde, özellikle 15.00-18.00 saatleri arasında yoğun ilgi görüyor. AVM’ye ulaşım da oldukça kolay. 131T ve 132ÇK numaralı otobüs hatları Kardiyum AVM yakınından geçiyor. Yenidoğan sapağı da AVM’ye yakın noktalardan biridir.

Kardiyum AVM İş İlanları

İş arayışı içerisinde olanlar Kardiyum AVM iş ilanı için başvuruda bulunabilirler. AVM’de güvenlikçi, günlük temizlik elemanı, mağaza satış danışmanı, stok sayım elemanı ve kasiyer alımı için iş ilanları bulunuyor. Bu ilanları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Çekmeköy Kardiyum AVM içerisinde yer alan Flo ve Mudo, mağaza satış danışmanı, kasiyer gibi elemanlara güncel olarak ihtiyaç duyuyor. Özellikle günlük ek iş arıyorsanız, her konumdan kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Kardiyum AVM ek iş ilanları için de başvurabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Kardiyum AVM İş ve Çalışma Koşulları

AVM’de çalışmak hem eğlenceli hem de oldukça rahat olabiliyor. AVM içerisinde uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorsanız düzenli olarak yayınlanan iş ilanlarını takip ederek arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Güvenlik elemanı, temizlikçi, kasiyer, satış elemanı, reyon görevlisi, stok sayım elemanı gibi birçok pozisyona güncel olarak ilan verilmektedir. Örneğin, insan ilişkileriniz, iletişiminiz ve kendinizi ifade yeteneğiniz iyiyse satış görevlisi pozisyonu için başvurmanız ideal olacaktır. Bu gibi işlerde mezuniyet şartı da aranmadığı için iş bulma ihtimaliniz artmış oluyor. Kendinize güveniyorsanız CV’nizi hazırlayıp size en uygun olan iş ilanı pozisyonu için başvuruda bulunabilirsiniz.

CV nasıl hazırlanır? CV Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilir?

CV, diğer bir deyişle özgeçmiş daha hızlı iş bulmanızı sağlayacak önemli bir etkendir. Bu nedenle özenli ve doğru hazırlanması önemlidir. Birçok kişi sizinle aynı işe başvuru yapmış olabilir. İşte bu aşamada sizi onların önüne geçirecek olan CV’nizdir. CV hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

  • CV fotoğrafı ciddi ve özenli olmalıdır. Facebook veya instagram profil fotoğrafları gibi sıradan bir fotoğraf olmamasına özen göstermelisiniz.
  • CV kısa ve öz olmalıdır. Fazladan gereksiz bilgiler vermeniz olumsuz bir etki yaratabilir. Bilgileriniz ne eksik ne de fazla olmalıdır. Bunun için eğitim durumunuz, yaşınız, iş tecrübeleriniz ve mezuniyet durumunuz, iletişim bilgileriniz hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
  • Daha önce bu tip bir işte çalıştın mı, tecrübelerin nelerdir, nerelerde çalıştın gibi bilgilerden bahsetmek CV için en önemli kısımdır. Bu bilgiler sizi diğer başvuruların önüne geçirecektir.
  • İletişim bilgilerinizi de (telefon numarası, e-posta adresi) CV’nize mutlaka ekleyin.

Kendinize güvenmeyi de unutmayın. AVM’ler genellikle ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, takım ruhuna inanan, insan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı, detaylara önem veren ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen personel ararlar. Siz de iş ilanları için sayfamızı takip ederek ilgili iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e7e14

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2d371