0212 909 39 16

Kardem Tekstil San ve Tic A.Ş 109 izlenme

(0)
Şirket Hakkında
İLK BAKIŞTA KARDEM

KARDEM, küresel ortakları ve güçlü tedarikçi ağı ile birlikte, Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları için yüksek hacimli, zaman odaklı, moda akımlarını takip eden koleksiyonların tasarlanması ve ileri teknolojiyle üretilmesindeki uzmanlığını, yalın yönetim anlayışı ile sürekli olarak ileriye taşımaktadır. Toplam üretim kapasitesi aylık ortalama 2.000.000 adettir.

 

Fortune ve İstanbul Sanayi Odası (İSO), Kardem’i en büyük şirketler arasında sıralamıştır. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) ve İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) da faal bir üyesidir.

 

KARDEM, hazır giyim ve konfeksiyon sektöründeki deneyimli profesyonelleri bünyesinde barındırır. Her üst düzey yöneticiye rehberlik eden girişimci yaklaşım, coğrafya ve ürün yelpazesine ilişkin derin bilgiler; Kardem’in sürekli yükselen büyüme ve başarısında etkili olan güçlü ve yetenekli bir ekibin alt yapısını oluşturur.

 

MİSYON

Hazır giyim sektöründe, proaktif ve yenilikçi yaklaşımlarla, geniş ürün ve hizmet yelpazesini esneklik, hız ve kaliteyi bir arada sunarak müşterilerine değer katan; tedarikçilerinin sürdürülebilirliğini ve çalışanlarının motivasyonunu en üst seviyede sağlayan lider firma olmaktır.

VİZYON

2023 yılına kadar, hazır giyim ihracatında Türkiye’nin lider firması, dünyanın önde gelen markalarının stratejik ortağı ve ilk tercihleri olmaktır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=43be8

Kardem Tekstil San ve Tic A.Ş has posted 11 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 11 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Namık Kemal Mah. Ekin Cad. No:25 34513, Esenyurt / İSTANBUL, TR
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f4140