0212 909 39 16

Kanyon Alışveriş 204 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kanyon alışveriş merkezi İstanbul Leventte yer alıyor. Eczacıbaşı ve İş bankası ortaklığı ile kuruldu. Toplamda 4 kat bulunuyor. 4 katta toplamda 160 mağazası, 9 tane sinema salonu, spor kulübü ve 2300 araçlık otopark alanı bulunuyor. Kanyon alışveriş merkezinin en büyük özelliği üst kısmının açık olmasıdır. Fakat açık olmasına rağmen ısıtma sistemi sayesinde farklı bir Ambiyansa sahiptir. Kanyon Alışveriş merkezi haftanın her günü sabah 10:00, akşam 22:00 arası hizmet veriyor. Kanyon alışveriş merkezinde ikinci hatta tüm ATM’leri bulabilirsiniz. İçeri de bulunan mağazalar tüm markaları barındıran ve farklı kitleye hitap eden bir yapıya sahiptir. Sinema salonlarında yeni çıkan filmlerin Galası yapılıyor.

Kanyon Alışveriş Merkezinde Bir Çok İş Fırsatı Bulunuyor

Kanyon alışveriş merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Araç ile gelecekler için Sarıyer kısmından, Beşiktaş kısmından ve Mecidiyeköy tarafından gelmek oldukça kolaydır. Araçsız gelecekler için dolmuşlar önünde bırakıyor. Metro kullananlar ise, kanyon alışveriş merkezinin iç kısmından giriş yapabilirler. Mağazacılık sektörünün gelişmesi ile Kanyon Alışveriş merkezinde bulunan mağazaların birçoğu personel aramaya başladı. Çünkü alışveriş merkezinde olan müşteri potansiyelinin fazla olması, mağazaların iç kısımlarında İş ilanları yazılarını görmek mümkündür. Bulunan 160 mağazadan hemen hemen 100 tanesi  İş İlanı verirler. İstanbul Metropol şehri olduğu için alışveriş merkezlerine ilgi fazladır. Genellikle turistler alışveriş merkezlerinden faydalanıyorlar. Bu sayede hem ülke ekonomisine büyük oranla katkı sağlanıyor. Hem de iş istihdamı sağlanmış oluyor.

Alışveriş Merkezlerine Bulunan Görevliler

Kanyon alışveriş merkezinde ana girişte ve çevrede, kapıda, otoparkta bulunan güvenlik görevlilerine büyük iş düşüyor. Çünkü alışveriş merkezinin baş prensibi güvenliğinin yüksek olmasıdır. Günde binlerce kişinin girip, çıktığı alışveriş merkezlerinde güvenliğin sağlanması önemlidir. Genelde alışveriş merkezleri güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyar. Bunu internet üzerinden yapacağınız başvurular ve kanyonda bulunan insan kaynakları bölümüne cv bırakarak başvuru yapabilirsiniz. Alışveriş merkezinin hijyenik açıdan yüksek olması alışveriş merkezinin kalitesini ortaya koyar. Kanyon alışveriş merkezinin temizlik personel ekibine çok iş düşüyor. Genel temizliği, yemek katında ki bulunan masaların temizliğini sağladıkları için, vardiya sistemi ile çalışmaktadırlar. Temizlik işleri için başvuru yapabilirsiniz. Temizlik işinde çalışabilirsiniz. Uzman personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken başvuru formunuzu alışveriş merkezine bırakarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Birçok Mağazada Personele İhtiyaç Duyuluyor

Alışveriş merkezlerinde mağazalarda, güvenlik görevlilerinde, temizlik ekibinde birçok personele ihtiyaç duyulur. Genelde mağazacılık sektörünü öğrenciler tercih ediyor. Çünkü ek iş ilanları öğrencilerin çalışma saatleri okul öncesi ve okul sonrası olabiliyor. Bu sebep ile mağazada çalışmaları mümkün gözükebiliyor. Alışveriş merkezine olan yoğunluk reyonların boşalmasına neden oluyor. Bu sebep ile reyonların düzenlenmesi ve stok sayımının yapılmasını sağlamak personel ekibine düşüyor. Tek yapmanız gereken cv hazırlayarak başvuru sağlamanız. Mağazalar dışında önemli bir iş ise alışveriş merkezine günlük temizlikçi ve güvenlik personeline ihtiyaç duyulabiliyor. Bunları internette bulunan günlük ek iş ilanlarından görebilirsiniz. İş başvuru başvurularını yapmadan önce cv hazırlamanız gerekiyor. CV’de bulunması gereken önemli noktalardan bir tanesi, fazla uzun cümleler kullanmayın. Kendinizden bahsedin, çalışma geçmişiniz, hobileriniz, hedefleriniz ve çalışmaya yönelik çalışma prensibinizden bahsedebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e847a

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=10d89