0212 909 39 16

Kamelya Çarşı 177 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Geniş yeşil alan içerisinde yer alan Kamelya Çarşı bu sayede alışveriş keyfi haricinde kusursuz gezi ve yürüyüş aktivitesi de sunuyor. Kurumsal olarak hizmetler sunan alışveriş merkezi bünyesinde çok sayıda mağazalar barındırıyor. İstanbul ilinin en köklü alışveriş merkezlerinden biri olması sayesinde sektörde lider bir vasıfta yer alıyor. Kamelya Çarşı pek çok alışveriş merkezlerinden farklı olarak bünyesinde her alanlardan kurumsal mağazalar bulunduruyor. Sigorta acentesi, yapı market, beyaz eşya mağazaları gibi birçok mağazalara rastlayabilirsiniz. Günlük tüm alışverişlerinizi düşük fiyatlardan yapabileceğiniz alışveriş merkezinden ayrıca indirimli ürünlerden de faydalanabilirsiniz. İstanbul ilinin en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden olan Kamelya Çarşı yaşam merkezi ve alışveriş binasından ödemenizi nakit ya da tüm kredi kartlarınızdan yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

Konforlu ve geniş otopark bölümüne sahip olan alışveriş merkezinden iş ilanları kataloğu da inceleyebilirsiniz. Birçok alanlardan iş ilanları için alışveriş merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli CV hazırlamanız alışveriş merkezi iş olanaklarından kolayca faydalanmanız açısından önem arz ediyor. Mahalle çarşısı özelliğine sahip olan Kamelya Çarşısı bu sayede yer aldığı bölgede kasap, manevi market niteliği taşıyor. Bu sayede diğer alışveriş merkezlerine başvurmadan tüm ihtiyaçlarınızı sadece bu kurumsal alışveriş merkezinden giderebilirsiniz. Türkiye Emlak Bankası Ataşehir Uydu Kent Projesi bünyesinde faaliyete sunulan alışveriş merkezi bu sebeple köklü bir geçmişe sahiptir. 1994 tarihinde hizmete sunulan alışveriş merkezi çevresi ile kusursuz bir şekilde uyum içerisinde bulunuyor.

Alışveriş Merkezinde Sunulan Hizmetler

Geniş hizmetlere sahip olan alışveriş merkezinde iş ilanı için günlük olarak onlarca bireyler başvurusunda bulunuyor. 2019 yılında da çok sayıda güncel iş ilanlarının sunulduğu alışveriş merkezinde bu sayede pek çok bireyler hayalindeki işe kolayca sahip olabiliyor. Katı kuralların söz konusu olmadığı alışveriş merkezi zemin katla birlikte toplamda 3 kattan meydana geliyor. Bu sayede bünyesinde toplam olarak 40 adet mağaza yer alıyor. Profesyonel alışveriş merkezi kuruluş tarihinden buyana bünyesinde sağlık merkezi, kuaför, mini Migros, yapı market, veteriner kliniği, saç tasarım bürosu ve daha birçok alanlarda mağazalar barındırıyor. Uzun dönemlerden bu yana hizmetler sunan alışveriş merkezi geniş kapalı otopark alanı sayesinde ise ziyaretçileri tarafından takdir ediliyor.

Otopark Durumu Ve Ulaşımı

Günlük ek iş ilanları sunması ile ünlenen devasa alışveriş merkezinden bu sayede temizlikçi, güvenlik personeli, danışma personeli gibi mesleklerde yer alabilirsiniz. Modern ve yüksek güvenlikli otoparka sahip olması sayesinde özel aracınız üzerinden de ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş merkezi uygun konuma sahiptir. Bu sayede İstanbul ve çevresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Atatürk Mahallesi-Meriç Caddesi-T16 Ataşehir 34768 İstanbul konumlu olan alışveriş merkezi bu sayede hizmet sunduğu bölge haricinde de yoğun olarak ziyaret ediliyor. Firma bünyesinde doktor kliniği, veteriner kliniği gibi farklı branşlardan işletmeler bulundurması sayesinde İstanbul ilinin diğer semtlerinden de ziyaret ediliyor. Bu sayede alışveriş merkezine Taksim, Beşiktaş, Mecidiyeköy bölgesinden tramvay, metrobüs üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezindeki Günlük Ek İşler

Ataşehir bölgesinden günlük ek iş yapmaya karar verdiğinizde alışveriş merkezinden ilgili bölüm yetkilisine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilinin en çok eleman arayan firmalarından olan Kamelya Çarşı alışveriş merkezi bünyesinde tercihiniz doğrultusunda komi, garson, veteriner asistanlığı, kuaför ustası veya yardımcısı, kat görevlisi, kat temizlik görevlisi, güvenlik ve otopark görevlisi ve daha birçok branşlarda görev alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8a7a8

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9f0cd