0212 909 39 16

KaleKalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. 357 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi…

Her geçen yıl büyüyerek gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak; makine ve parça imalatı, havacılık, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim ve nakliye sektörlerinde de sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en önemli ve başarılı guruplarından biri… Bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarıyla; İtalya’da fabrika ve marka yatırımları olan, 5.000’i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında…

1969 yılında kurulan KaleKalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. Türk Sanayisinin ihtiyaç duyduğu çesitli makina ve kalıp imalatını gerçeklestirmek üzere Sefaköy/Küçükçekmece lokasyonunda faaliyet gösteren 17 Kale Grubu sirketinden biridir. Bugün 500’ e yakın çalışanı ile Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Firmanın farklı işkollarında faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyet alanı kuruluş amacı olan Kalıp İmalatıdır. Gaz Ekipmanları Üretim bölümünde ev tipi gaz sayacı imalatı yapılmaktadır. İşyerimiz İstanbul Küçükçekmece-Sefaköy lokasyonunda faaliyet göstermektedir.

Kale Grubu Değerleri ve “Ortak Davamız” sözüne bağlı, dinamik ve tutkulu çalışma arkadaşlarımız ile ülkemize değer katacak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=cef33

KaleKalıp Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. has posted 5 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 5 Jobs
  • Kategori Enerji, Metal Sanayi
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Sefaköy, Tevfik Bey Mah. İstiklal Cad. No: 29 34295 Küçükçekmece - İstanbul
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=252d1