0212 909 39 16

Kale Outlet Center 192 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un Güngören ilçe sınırlarında bulunan Kale Outlet Center 2017 yılının nisan ayında açılmış önemli bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezi Avrupa yakasındadır. Açılış saatleri sabah 10.00 ve akşam 22.00’dir. Alışveriş merkezine en kolay gelmek için otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Kale Outlet Center yaklaşık 125 tanenin üzerinde yerli ve yabancı markaların Outlet konseptlerini bünyesinde barındırmaktadır. Çağdaş bir mimari ile yapılan alışveriş merkezi 80.000 metre kare alana tasarlanmış ve 7 blok ve 8 kattan oluşmaktadır. Çok sayıda mağaza haricinde oyun alanları, restoranlar, sinema salonu ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Ulaşım

Alışveriş merkezini ziyaret etmek isteyen insanlar hem kendi araçlarıyla, hem de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirler. Alışveriş merkezinin yaklaşık 840 ile 850 araç kapasiteli otoparkı mevcuttur ve ücretsizdir. Toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmek isteyen insanlar metrobüsle, metro ile ve otobüsle gelebilirler. Avrupa yakasında oturan ve alışveriş merkezine metrobüsle gelmek isteyen kişiler Zeytinburnu metrobüs durağında inip oradan Zeytinburnu tramvay durağına geçip, Bağcılar yönünden gelen metroya binerek Güngören durağında inebilir ve kısa bir yürüyüşten sonra alışveriş merkezine gelebilirler. Anadolu yakasında oturan kişiler ise alışveriş merkezini ziyaret etmek için Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binip metrobüsle aktarma yapabilirler. Üsküdar’dan gelmek isteyen kişiler ise, 320 A, 16 U, 16 F, 16 A, 18 Ü otobüsünü kullanıp Uzunçayır’da inip metrobüsle aktarma yapabilirler.

İş Fırsatları

Alışveriş Merkezinin içerisindeki çok sayıda yerli ve yabancı markaların bulunmuş olduğu mağazalar çok sayıda eleman aramaktadırlar. Mağazalar bu elemanları iş ilanı vererek belirtmektedirler. Mağazalar hem internet üzerinden iş ilanları verdiği gibi hem de  bizimle çalışmak ister misiniz? diye camlarına yazı asmaktadırlar. Alışveriş merkezi içerisindeki mağazalar ek iş ilanları vererek çalışan kişilere ek gelir sağlamaları imkanını da sunmaktadırlar. Mevcut bir işte çalışan ve hafta sonu izinli olan kişiler boş vakitlerini çalışarak değerlendirmek isterlerse hafta sonu  açık olan mağazalarda günlük ek iş yaparak para kazanabilirler. AVM içerisindeki mağazalar güvenlik görevlisi, günlük temizlik görevlisi, depo elemanı ve sorumluları, stok sayım elemanları, reyon görevlisi, mağaza müdür yardımcısı, kasiyer gibi departmanlarda personel aramaktadırlar. Çalışmayan ve bu mağazalarda çalışmak isteyen kişiler çalışmak istediği görevdeki departmana iş başvurusunda bulunabilirler.

CV İle Kolay Başvuru

İş başvurusunda bulunacak arkadaşlar kendilerini iyi ifade ettiğini düşündüğü bir CV hazırlayarak mağazaların vermiş olduğu iş ilanına başvuru yapabilirler. Daha önce çalışmış olduğu yerlerdeki görevlerini özgeçmişlerinde belirtmeleri ve eski çalışmış olduğu yerdeki amirinin ismini ve telefon numarasını mümkünse yazmaları kendilerini firma tarafında daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde sağlamış olacaktır. Mağazalar personellerini seçerken çalışmak isteyen kişinin özgeçmişlerini dikkatli bir şekilde incelemektedirler. Eğer hızlı bir şekilde firma tarafından işe alınmak isteniyorsanız özgeçmişinizdeki detaylara dikkat ediniz ve işveren firmanın güvenini kazanmış olursunuz ve firma size geriye hızlı bir şekilde dönüş yapmış olur. Kısa sürede işe alımınız gerçekleşmiş olur. Tabi ki görsellikte önemli. Cv’nizle beraber kıyafetinize de dikkat etmeniz işe girmeniz açısından sizin için son derece önemli bir husus olacaktır. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz bölümlerdeki iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=bdbb0

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7446c