0212 909 39 16

KAHVE DÜNYASI 280 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

2004 yılında İstanbul’un Eminönü ilçesinde açılan ilk şubemizle birlikte “Hepimizin Ortak Noktası” sloganıyla halkımızın bizi fazlasıyla tercih etmesinin sonucunda çok büyük bir büyüme ivmesi yakalamış duruma geldik. Yakaladığımız bu büyüme hızıyla birlikte Türkiye’nin diğer illerinde giderek büyüyerek toplamda 34 şubeye ulaştık. Kahve Dünyası olarak hiçbir zaman durmayan bu büyüme hızımız nedeniyle yurt dışında şube açma planlarımızı yaparak 2011 yılında Londra, Piccadilly Circus’ta ilk yurt dışı şubemizi Londra halkının kullanımına sunduk. Yurt dışında gördüğümüz ilgi bizi işimizi en iyi şekilde yapmaya teşvik ederek haliyle mağaza zincirimizi çok daha fazla büyütme çabası gösterdik. Gün geçtikçe yerli ve yabancı müşterilerinin beğenisi ve istekleriyle Türkiye, İngiltere, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da toplamda 200’den fazla mağaza ve 450’den fazla şubeye ulaşmış bulunmaktayız.

Kahve Dünyası Hakkında

Franchise olarak herhangi bir kişiye mağaza işletmesi vermeden tüm işletmelerimizin yönetimini kendimiz üstleniyoruz. Bu sayede işletmelerimizin geleceği konusunda tüm kararları kendimiz alarak geleceğimizi ve müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına alıyoruz. Tüm mağazalarımızda halkımıza sunduğumuz kahve, çikolata ve buna benzer ürünleri tamamen kendimiz üreterek müşterilerimize tamamen kendi adımız altında üretilen ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile müşterilerimize şubelerimizde isteyipte bulamayacakları hiçbir ürün fırsatı vermiyoruz. Kahve kültürünü tam olarak Türke yakışır bir şekilde sunuyoruz.

Kahve Dünyası Kariyer Fırsatları

Vizyon olarak her zaman kalite ve yenilikçiliği ön planda tutmaktayız. Türk kahve ve ikram kültürünü, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak için her gün daha fazla çaba göstermekteyiz. Amacımız ise doğru kalite ve fiyat oranını müşterilerimize sunarak, kalitesiz ürünlere ücret ödemeden her zaman en iyi kaliteyi ulaşılabilir hale getirmeyi görev edindik.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a3f3

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu / İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d23f6