0212 909 39 16

Kadir Has Çocuk 197 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kadir Has Çocuk, anne ve çocuklar için en ideal alışveriş merkezlerinden biridir. Dört katlı alışveriş merkezi, yetişkinlerden ziyade çocuklara hitap eden Türkiye’nin tek alışveriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Tüm yaş gruplarının keyifle vakit geçirebileceği bir yer olan merkez, özellikle anne ve anne olacaklar için de ideal bir tercihtir. Çok sayıda bebek mağazası, anne ve bebek ürünleri ile anneliğe yeni adım atacaklar için tercih edilen yerler içerisindedir.

Kadir Has Çocuk, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Bahçelievler’de bulunmaktadır. Özel araçla gitmek son derece rahattır. Ana yola yakın konumu nedeniyle bulmakta zorluk yaşanmayacaktır. Toplu ulaşım araçları bakımından da sık vasıta bulunan konumdadır. Metro ve otobüs duraklarına yakınlığı nedeniyle rahat ulaşılabilecektir.

Kadir Has Çocuk Alışveriş Merkezi’nin Tercih Edilme Nedeni

Kadir Has Çocuk, pek çok yönden tercih edilirken, bunların arasında ilk öne çıkan, çocuklara yönelik merkez olmasıdır. Çocukların sıkılmadan vakit geçireceği çok fazla aktivite bulunur. Çocuk oyun parkları, eğlence merkezleri ve onlara yönelik mağazalar gibi.

Alışveriş merkezi, toplam dört kattan oluşmaktadır. Katlı otoparkı sayesinde çok sayıda araç için park yeri mevcuttur. Güzel buluşma ve eğlence mekânları arasında da göze çarpan yerler içerisindedir. Sinema salonları, etkinlik alanları ile şık mekânlar arasındadır. Yeme içme mekânları arasında önemli lezzet durakları ve kafeler yer almaktadır.

Kadir Has Çocuk Alışveriş Merkezi Çocuklu Ailelerin Tercihi

Kadir Has Çocuk, çocuklu ailelerin tercih ettiği en önemli merkezler arasındadır. Çocuklar kadar yetişkinlere de yönelik her türlü eşyayı bulmak mümkündür. Kişisel ev eşyaları, kıyafet ve aksesuarlar gibi. Ana teması çocuk olmakla birlikte, anne ve çocuk ihtiyaçlarına dair geniş kapsamlı ürün zenginliği bulunmaktadır. Kadir Has Çocuk Alışveriş Merkezi’nde, belli dönemlerde iş ilanları verilmektedir. Alışveriş merkezinin sürekli kendini yenileyen bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle, ek iş ilanları ile personel açığını kapatmaya çalışmaktadır. Burada çalışmak için pek çok neden bulunur. Çocuklar ve ailelerine hitap eden huzurlu bir yapısı ve kurumsal mağazaları, en büyük tercih nedenidir. Ulaşımının kolay olması da rahat çalışma imkânı sunacaktır.

En Çok İhtiyaç Duyulan İş Pozisyonları

Söz konusu alışveriş merkezinde en çok ihtiyaç duyulan iş pozisyonları, stok elemanları, temizlik görevlileri, güvenlik elemanları ile reyon sorumlularıdır. Mağazaların kurumsal kimlik yapısı, işe alım sonrasında sigorta yapılması ve zamanında ücret ödeme prensipleri, iş arayanların tercih sebebi olacaktır. Günlük ek iş arayanlar için de çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Öğrenci ya da mevcut işinden arta kalan zamanda çalışmak isteyenler için mağaza sektörü, önerilen işler arasındadır. Kadir Has Çocuk Alışveriş Merkezi’nin güvenilir yapısı, huzurlu atmosferi, rahat ve keyifli çalışmak isteyenlerin tercih edeceği adresler arasındadır.

İş Alımlarının Takibi

Kadir Has Çocuk Alışveriş Merkezi, belli dönemlerde iş alımları gerçekleştirmektedir. Sürekli yenilenen yapısı, artan müşteri potansiyeline daha iyi hizmet vermek için belli zamanlarda iş ilanı vermektedir. Bu iş ilanlarını sitemiz üzerinden incelemek mümkündür. Sitemiz, alışveriş merkezinde aranılan pozisyonlardaki iş ilanlarına, en rahat ulaşılabilecek adreslerdendir. İlgili iş alım ilanlarına sitemiz üzerinden de başvurmak mümkündür. Sitemizin önerisi ayrıntılı bir cv hazırlanması yönündedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a80b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e0db5