0212 909 39 16

Kaban Hukuk 434 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Kaban Hukuk Bürosu: Nitelikli Hukuk Camiasında Yerinizi Alma Fırsatı!

2002 yılında Bursa Barosuna kayıtlı olarak faaliyetlerine başlayan Kaban Hukuk Bürosu iş davaları alanında uzmanlaşmıştır. Çeşitli sektör ve camialardan müvekkillerin ihtiyaç duyduklar İş Hukuku alanında nitelikli Avukatlık ve Hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. İş Hukuku’nun onlarca farklı kolunda değişen ve güncellenen son mevzuat hükümlerine amir olan işgücüyle, çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kaban Hukuk Bürosu Ne İş Yapar?

İsminden de anlaşılacağı üzere, Kaban Hukuk Bürosu, İş Hukuku davaları ve anlaşmazlıkları üzerine yoğunlaşmıştır. İlk kurulduğu günden günümüze kadar sürekli olarak insan kaynağını genişleten büro, günümüzde çok sayıda farklı alanda ihtisaslaşmış personele sahiptir. Sizde CV bırakarak, iş davalarında aranan isim olmak üzere, ilgili Kaban Hukuk bürosu iş ilanları için başvurunuzu yapabilirsiniz. İş İlanlarına geçmeden önce, Kaban Hukuk Bürosu faaliyetleri nelerdir ve insan kaynağı seçiminde ne gibi faktörlere dikkat edilir?

  • Başlıca faaliyet alanı iş hukukundan kaynaklanan hukuki sorunlara ve çözülemeyen anlaşmazlıklara, Kaban Hukuk Bürosu müdahale eder,
  • Kıdem Tazminatı ile ilgili her türlü talep, hak ve isteme hakkının kullanılmasına aracılık,
  • İhbar Tazminatı,
  • Kötü niyet Tazminatı,
  • Çalışma ve Çalıştırma Hukuk alanına giren her türlü anlaşmazlığın çözüme kavuşturulması (fazla çalışma, taltif, iş arama izni, ağır ve tehlikeli işler, haksız ve geçersiz fesih durumları, mevsimlik çalışma ve belirli süreli iş akdinin oluşturulması gibi konular)
  • Sosyal güvenlik hukuku, İdari Davalar, Toplu İş Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarına giren tüm anlaşmazlık ve davalar için danışma ve müdafi hizmeti tahsis edilmektedir.

Kaban Hukuk Bürosu tarafından verilen hukuk bürosu iş ilanları belirtilen alanlarda tecrübe edinmiş avukatlar, emekli yargıçlar ve diğer kesimlere çağrı niteliğindedir. Tecrübe, ekip çalışmasına yatkınlık, dinamizm, sürekli araştırma, güncel gelişme ve mevzuat hakkında bilgi sahibi olma ve son olarak ilgili fakültelerden mezun olma gibi şartları taşıyan adaylar, Kaban hukuk bürosu iş ilanları sayfasından başvurularını iletebilir.

Kaban Hukuk Bürosu Stajyer Avukatlık Başvuruları

Her avukat adayı, avukatlık belgesine kavuşmadan evvel, staj yapmak zorundadır. Kaban Hukuk Bürosu bünyesinde, staj ilanı verilmekte ve avukatlık meslek becerisi ilgili adaylara kazandırılmaktadır.

Avukatlık stajları toplamda 1 yıl süre ile devam eder. İlk 6 aylık dönemde adaylar, adliyelerde stajına devam ederken, ikinci 6 aylık dönemde ise, bürolarda stajına devam eder. 1 yıllık sürenin başarı ile sona ermesinin ardından, Avukatlık mesleğine ilk adım da atılmış olur.

İş Hukuku üzerine ihtisas yapmak isteyen ve uzmanlaşma amacında olan avukat adayları, Kaban Hukuk Bürosu tarafından verilen staj ilanı için başvuruda bulunabilecektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c8722

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hukuk
  • Lokasyon Bursa
  • Adres Osmangazi, Ulubatlı Hasan Blv. Alp İş Merkezi D:101, 16240 Osmangazi/Bursa
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a46c9