0212 909 39 16

İstinye Park Alışveriş 192 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstinye park alışveriş merkezi İstanbul’un en çok kullanılan, alışveriş yapılan yerlerden birisidir. İlk olarak 2005 yılında Orjin Grup ve Doğuş İnşaat ortaklığı ile inşaatına başlanarak, yaklaşık 87 bin metrekaresi mağaza alanı olarak yapıldı. Bu alışveriş merkezi Sarıyer’in İstinye muhitinde yer alıyor. 3600 araçlık otopark alanına sahip olan alışveriş merkezi İstanbul’un en önemli alışveriş merkezlerinin başında yer alıyor. Bu alışveriş merkezi yaklaşık 300 tane mağazası bulunuyor. Her kat ve her bölüm de farklı markaların  isimlerini görebilirsiniz. Bu mağazalar da giyim mağazaları, yemek yemek için restoranlar, kafeler, sinema bölümü, çocuklar için oyun bölümü ve market alışverişlerinizi yapabileceğiniz marketler bulunuyor.

İstinye Park Alışveriş Merkezinde Bulunan Özellikler

Bilindiği gibi Sarıyer İstanbul’un en güzel semtlerinden birisidir. Balığı ve boğazının eşsiz güzelliğiyle meşhurdur.  İstinye Park Alışveriş merkezi deniz kenarına ortalama 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ulaşım konusunda oldukça kolay bir güzergâhına sahiptir. Sahilden ve ana yoldan giriş, çıkışı bulunuyor. 3600 araçlık otopark alanına sahiptir. Alışveriş merkezinden çıkan kişiler sahil kısmından boğazın temiz deniz havasını alabilirler. Bu alışveriş merkezinde bir önemli özellik ise, organik pazarın bulunmasıdır. Organik pazarda çeşitlilik bakımından tüm meyve ve sebzeler bulunuyor. Pazar genelde organik beslenen kişiler ve hamile eşlerin aşermesi ile bulunması zor olan meyve ve sebzeleri kapsıyor. Genel sebze ve meyveler günlük olarak geliyor. Taze olarak alabileceğiniz yer organik pazarıdır.

İstinye Park Alışveriş Merkezinde İş Fırsatları

İstinye park alışveriş merkezinde çalışmak için birçok iş ilanları bulunuyor. İş ilanları arasında  bay, bayan her yaşta ki kişilerin çalışabileceği mağazalar bulunuyor. Satış danışmanı, mağaza görevlisi, mağaza müdürü olarak farklı pozisyonlarda iş imkânı bulmak kolaydır. Alışveriş merkezinde bu yüzden fazla istihdam mevcuttur. Bu alışveriş merkezinde Günlük ek iş  ilanları bulunuyorGenelde bu ek iş ilanlarını okuyan öğrenciler tercih ediyorlar. Günlük olarak part-time çalışma imkânı sunulan mağazalar da İngilizce bilmek size avantaj sağlayabilir. Genel olarak  mağazalar bulunduğu için, mağazalara verilen ilan sayısı oldukça fazladır. Bunu cv hazırlayarak ister mail olarak, ister elden teslim edebilirsiniz.

İstinye Park Alışveriş Merkezinde Eğlence Keyfi

Bu alışveriş merkezinde yeni çıkan sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Vizyonda ki filmlere talep genelde yoğun olur. Fazla kalabalığın giderilmesini sağlamak için çok seanslı sinema salonlarına sahiptir. Sinema katında bulunan oyun salonu sayesinde, çocuklarınızı  güvenilir şekilde bırakarak oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Bu alışveriş merkezin de bir güzel tarafı, sıpa merkezinin bulunmasıdır. Sıpa merkezinde havuz, jakuzi, sauna, masaj ve birbirinden güzel ikramları görebilirsiniz. Sinema ve sıpa merkezleri de iş ilanları vermektedir.

İş İmkânları Oldukça Fazladır

İstinye park alışveriş merkezinde iş imkânı oldukça fazladır. Temizlik işleri günlük işler ve aylık işler olarak çalışabileceğiniz tam zamanlı ve yarı zamanlı temizlik işleri bulunuyor. En önemli bir is ise, güvenlik işidir. Alışveriş merkezinin güvenliğini sağlamak için, güvenlik sertifikasına sahip olan kişiler güvenlik iş imkânı için başvurularını yapabilir. Stok sayım personelleri arayan birçok mağazalar bulunuyor. Bu iş fırsatları ülkenin işsizlik oranının düşmesine yardımcı olmak için, bu alanlarda istihdam edilmesinde büyük rol oynuyor. Bu iş istihdamın sağlanması  için İş İlanı veren birçok mağazalar, restoranlar bulunuyor. Hem AVM hem de birçok farklı alanda ihtiyacınız olan iş ilanı için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b576a

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7a1d8