0212 909 39 16

İstanbul Sapphire AVM 246 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Sapphire AVM İstanbul Kağıthane’ye ilçesinin Çeliktepe semtinde yer alıyor. Yaklaşık 261 metre yüksekliğe sahip olmakla beraber Avrupa’nın Shart London Bringe binasından sonra en yüksek binasıdır. Özellikleri arasında  66 katı bulunan ve 261metre uzunluğu ile dünyanın en yüksek binalarının arasında yer alıyor. Toplamda 165.169 metrekarelik inşaat alanına sahiptir. Sappire AVM de 10 katı zemin kata sahiptir. Bu alışveriş merkezinin ana fonksiyonları arasında kamuya açık otopark ve ek rezidans kulesi bulunuyor. Otoparklar zemin katında 4 kata sahiptir. Alışveriş katı ise 4 katta zeminde yer alıyor. İstanbul sappire avm betonarme ve çelik malzemelerden tasarlanıştır.

İstanbul Sapphire AVM Seyir Terası Bulunuyor

İstanbul sappire AVM en büyük özellikleri arasında teras katının İstanbul’u görmesidir. 261 metre tepeden İstanbul’un eşsiz güzelliklerini görebilirsiniz. Seyir terasına çıkmak için asansörler ortalama 20 kilometre hızla çıkacak şekilde tasarlandı. Kuş bakışı olarak İstanbul’u seyredebilirsiniz. Yüksek binalar bile kibrit kutusu denilecek şekilde göreceksiniz. İnsanlar adeta karınca olarak göreceksiniz. İster cam korunmasının arkasından İstanbul’u izleyebilirsiniz. Cam korumasının arkası harici balkondan izleyerek manzaranın eşsiz güzelliğine tanıklık edebilirsiniz. İstanbul sappire AVM yaklaşık 14 adet asansör bulunuyor. 13 tane de yürüyen merdivenleri bulunuyor. Ulaşım oldukça kolaydır. Sarıyer’den, Beşiktaş kısmından, mecidiyeköyden ve etiler kısmından gelmek oldukça kolaydır. Araç ile gelecekler rahat gelebiliyor. Araç harici dolmuş, otobüs gibi vasıtalı araçlar önünden geçiyor. En rahat ulaşımı metro’dur. Metro ile gelen misafirler daha rahat gelebiliyor.

İstanbul Sapphire AVM İş İmkânı Sağlıyor

Yaklaşık 136 mağazası bulunan alışveriş merkezine birçok personel alımı için ihtiyaç duyuluyor. Özellikle mağazalarda çalışacak  iş ilanları  internet sitelerinde  sayfalarında ve mağazalarda yazılı olarak bulabilirsiniz. Genelde iş ilanı arayan birçok kişi olumsuz sonuçlar alabiliyor. Ülke ekonomisine bir nebzede hareket sağlamak açısından alışveriş merkezinde mağazalarda çalışacak personel arayışları devam ediyor. Dünyanın en yüksek metropollerin başında yer alan sappire AVM günde binlerce kişi geliyor. İş başvurularını mağazalarda yazılı olarak asılı iş ilanlarını görebilirsiniz. Ya da alışveriş merkezinin insan kaynakları bölümüne giderek cv bırakabilirsiniz.

Sappire Alışveriş Merkezi İlk Açıldığında Bir İlke İmza Attı

Avrupa’nın  en yüksek binası sappire ilk açıldığında, rekorlar kitabına adını yazdıran ‘’örümcek adam’’ lakaplı Fransız Alain Robert yaklaşık 1 saat 50 dakikada tırmanarak adını Guinness Rekorlar Kitabına yazdırdı. Bu sayede sappire alışveriş merkezi 2011 yılında bir ilke imza atılmış oldu.

Günlük İş İlanlarını Bulabilirsiniz

İstanbul sappire AVM birçok iş imkânı sağlıyor. Alışveriş merkezinde genelde mağazalarda bulunan yoğunluk nedeni ile part-time personel eleman alımları olur. Reyon stok sayım personellerine ihtiyaç duyan mağazalarda  günlük ek iş  ilanlarını bulmanız mümkündür. Ek iş ilanları genelde öğrenciler tercih ederler. Okulda ki boş günlerde ve dersleri dışında ki zamanlarında mağazalarda çalışabiliyorlar.  Avm de yer alan birçok alanda personel alımı oluyor. Bunların içinde  özel güvenlik, günlük temizlik personelleri yer alıyor. Cv hazırlayarak alışveriş merkezine gelebilir. İnsan kaynaklarına cv’nizi verebilirsiniz. Cv hazırlarken kendinizden bahsedebilirsiniz. Çalışma özgeçmişinizi oluşturarak bir adım önde başlayabilirsiniz. Profesyonel olarak cv hazırlamanız için birçok internet sitelerinden cv örnekleri bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden çeşitli iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5d777

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5f743